Humanitārā akadēmija jauniešiem

2017. gada 14. oktobrī plkst. 11.30 Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13, koncertzālē (4. stāvā) notiks "Humanitārās akadēmijas jauniešiem" (HAJ) 8. sezonas atklāšana.

Pirmo nodarbību "Vai dzeja un proza jāuztver tāpat kā citas mākslas?" vadīs Latvijas Rakstnieku Savienības literārais konsultants, rakstnieks un publicists Aivars Eipurs.

Otrās nodarbības laikā HAJ vadītāja, LZA korespondētājlocekle, DU studiju prorektora p.i. prof. Maija Burima piedāvās ieskatu tēmā "Skaidrojošo vārdnīcu izmantojums mūsdienu latviešu literatūrā: sociokultūras interpretācija".

Līdzi noteikti ņemams labs noskaņojums un vēlme uzzināt ko jaunu!

Jauniešu interešu izglītības skola "Humanitārā akadēmija jauniešiem" Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau astoto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.-12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību - 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

HAJ nodarbībām vēl var pieteikties, rakstot uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.


Cieņā,
​HAJ organizatori


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola