Skolēnu sasniegumi krievu valodā un literatūrā

Š.g. novembrī notika konkurss “Zelta spalviņa”, kurā piedalījās divi Daugavpils 3. vidusskolas 11.a klases skolēni – Sergejs Rudenko un Miranda Saltikova.

11. novembrī mūsu skolas 11.a klases skolniece Miranda Saltikova kopā ar krievu valodas un literatūras skolotāju Mariju Žilinsku piedalījās apbalvošanā, kas notika Rīgā, Maskavas namā. Pasākumā tika apbalvoti tie skolēni, kuri piedalījās sacerējumu konkursā “Zelta spalviņa”.

Šajā gadā konkursa tēma bija F. Dostajevska romāns “Noziegums un sods”. Miranda Saltikova saņēma laureāta diplomu un bezmaksas gada abonementu žurnālam “Окно в Европу”! Apsveicam Mirandu Saltikovu un skolotāju Mariju Žilinsku!

Oktobrī un novembrī Baltijas valstu 8.-9. un 10.-12. klašu skolēniem notika A. Puškinam veltīta starptautiskā krievu valodas un literatūras olimpiāde.

1. kārtā neklātienē piedalījās 80 Baltijas valstu skolēnu, savukārt 2. kārtā iekļuva ap 60 skolēnu, ar kuriem tikšanās bija 14. novembrī Daugavpils Universitātē.

Daugavpils 3. vidusskolas 11.a klases skolēni Artūrs Putāns, Miranda Saltikova un Sergejs Rudenko tika apbalvoti par piedalīšanos olimpiādē. Balvā skolēni ieguva braucienu uz Puškina kalniem!

Apsveicam ARTŪRU PUTĀNU, MIRANDU SALTIKOVU, SERGEJU RUDENKO un skolēnu krievu valodas un literatūras skolotāju MARIJU ŽILINSKU!

PB120018_1-min

PB120029 (1)

Informāciju sagatavoja:

Latviešu valodas skolotāja

Iveta Kadiķe

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola