Daugavpils 3. vidusskolas skolēnu darbība “Skolēnu mācību uzņēmumos” – decembra apskats

2017. gada decembris, Daugavpils 3. vidusskolas, skolēniem, kuri darbojas “Skolēnu mācību uzņēmumos” ir aizvadīts ļoti daudzveidīgi. Skolēni piedalījās gan konkursos, gan skolas organizētos tirdziņos un pasākumos, kurus organizēja Daugavpils izglītības pārvalde.

Š.g. 1. decembrī Daugavpils 3. vidusskolas 11. klases skolēnam – Kirilam Ivanovam, Sergejam Rudenko, Antonam Semjonovam un Mirandai Saltikovai bija iespēja piedalīties biznesa simulācijas spēlē “JA TITAN”, kurš norisinājās Madonas pilsētas vidusskolā. Skolēni piedalījās pirmo reizi tādā spēlē. Viņiem bija iespēja iejusties jauno uzņēmēju lomā, attīstīt savus uzņēmumus, izmantojot savas prasmes, kuras viņi ir apguvuši skolā un apgūt kaut ko jaunu. Kā arī ekonomikas skolotājam Naurim Kupcovam bija iespēja Madonas pilsētas vidusskolā iepazīties ar skolotāju pieredzi, kuri rīko pasākumu, un nākotne organizēt līdzīgu pasākumu Daugavpils 3. vidusskolas skolotājs un Daugavpils 3. vidusskolas skolēni saņēma pateicību par dalību šajā pasākumā.

Kā arī š.g. 9. decembrī ekonomikas skolotājs Nauris Kupcovs ņēma dalību JA Latvia organizētā pasākumā “Cits Bazārs, kurš norisinājās Rīgā ”“Domino Shopping”, kur bija iespēja apmainīties ar pieredzi, uzzināt kaut ko jaunu par “Skolēnu mācību uzņēmumu” tirdziņu organizēšanu, ideju attīstīšanu un citu noderīgu informāciju, kura palīdzēs bērniem attīstīt viņu “Skolēnu mācību uzņēmumus”

Š.g. 13. decembrī Daugavpils 3. vidusskolā tika organizēts “SMU  Ziemassvētku tirdziņš”, kuru organizēja ekonomikas skolotājs Nauris Kupcovs un skolas administrācija. Dalību ņēma Daugavpils 3. vidusskolas skolēni, kuri bija strādājuši no septembra – plānojuši, gatavojušies un radījuši savas idejas. Piemēram, 6. klases skolniece Irēna Jasvina bija radījusi dažādas māla figūras ar dzīvnieciņiem, kas ir aktuāls tagad.  Meitenes no 9. klases Ērika Boikova, Anastasija Strenge, Jelizavete Ponomarjova bija izveidojušas vannas bumbiņas, kurām ir dažādā smarža. No 9. klases piedalījās zēni Ādams Rapčeviskis, Renāts Saveļjevs, kuri nodarbojas ar sveču un krūžu gatavošanu. Meitenes no 9. klases Daina Iļisko un Anastasija Jefanova  nodarbojas ar rokasprādžu  veidošanu, kuras atvaira nelaimi. Kā arī no 11. klases Irinas Ignatjeva, Evelina Semjonova, meitenes veido pēc pasūtījuma dažādu pulksteņu dizainus. Skolā pasākums noritēja ļoti aktīvi un bija pieprasījums pēc skolēnu precēm. Skolēni ir paveikuši lielu darbu. Paldies, Jums par dalību un ceru uz turpmāko attīstību

Š.g. 16. decembrī četri “Skolēnu mācību uzņēmumi” - Ē.Boikova,A.Strenge, J.Ponomarjova "NEL's BOMB", Ā.Rapčeviskis, R.Saveļjevs - "Hand Made", D.Iļisko, A. Jefanova - rokasprādzes "Hanh Phuc", A.Kulagina, V.Jablonska  “Dream Way" arī ņēma dalību Daugavpils izglītības pārvaldes organizētā “SMU  Ziemassvētku tirdziņā” Daugavpils tirdzniecības centrā “Solo”, kur skolēniem veicās ļoti labi, jo pārdeva gandrīz visu savu produkciju, ieguva lielu pieredzi un protams pateicības rakstus par dalību pasākumā.

Kopumā decembris ir aizvadīts ļoti daudzveidīgi. Skolēniem bija iespēja attīstīt dažādas prasmes, iegūt jaunu pieredzi, kas palīdzēs turpmākā “Skolēnu mācību uzņēmumu” darbībā.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas

Vēstures un ekonomikas skolotājs

Nauris Kupcovs

IMG_20171213_145501-min

IMG_20171213_145508-min

IMG_20171216_110435-min

IMG_20171216_110443-min

IMG_20171216_110608-min

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola