Labdarības akcija "Ziemassvētki visiem"

Daugavpils 3. vidusskolas skolēni, skolēnu vecāki un klases audzinātāji tika aicināti sagaidīt svētkus, dāvājot prieku citiem – sagatavojot dāvanas Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem un VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas” bērnu nodaļas bērniem.

Apmeklēt Dienas aprūpes centru personām ar garīga rakstura traucējumiem – tā jau ir skaista Daugavpils 3. vidusskolas tradīcija 10 gadu garumā, savukārt sarūpēt dāvanas VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas” bērnu nodaļas bērniem – pirmais gads.

Mūsu skolas skolēni sarūpēja spēles, saldumus, grāmatas, mīkstās rotaļlietas un daudz ko citu, kas ir nepieciešams Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem un VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas” bērnu nodaļas bērniem.

Aprūpes centra iemītniekus priecēja ne tikai skolēnu sarūpētas dāvanas, bet arī – iespēja noskatīties Daugavpils 3. vidusskolas teātra pulciņa, kuru vada sākumskolas skolotāja Alla Laizāne, jaungada iestudējumu par Salaveča piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem Jaunajā gadā, jo Salavecim bija pazudis bērniem domātais dāvanu maiss, bet, kā zināms, visas pasakas vienmēr beidzas labi, jo tajās uzvar taisnīgums un labestība, tad dāvanas tika atrastas un uzdāvinātas bērniem!

“Teātra pulciņa skolēnos ir augsta atbildības sajūta, bet es jūtos lepna par saviem skolēniem,” savos iespaidos dalās teātra pulciņa vadītāja A. Laizāne.

Paldies bērniem, skolotājiem, klases audzinātajiem un vecākiem, kuri palīdzēja sarūpēt dāvanas, kā arī skolas sociālajai pedagoģei Solvitai Lazdānei, skolas teātra pulciņa aktieriem – Elīnai Ļebedevai (12. a klase), Anastasijai Kartašovai (12.a), Valerijai Soņinai (12.a), Oļegam Petrovičam (10.a), Inolai Linkovai (9.c), Anastasijai Šablinskai (10.b), Julijai Jacinai (10.b), Irēnai Jasvinai (6.a) un teātra pulciņa vadītājai skolotājai Allai Laizānei!

Informāciju sagatavoja:

 skolotāja Iveta Kadiķe

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola