Daugavpils 3. vidusskolas 8.a klases skolniecei Veronikai Nasirei atzinība latviešu valodas valsts olimpiādē

Daugavpils 3. vidusskolas 8.a klases skolniece Veronika Nasire latviešu valodas olimpiādēs piedalās katru gadu jau kopš 3. klases. Katru gadu ir bijuši ļoti labi rezultāti pilsētas olimpiādēs. Šogad pilsētas olimpiādē Veronika Nasire ieguva 3. vietu LAT2 7.-8. klašu grupā. Pēc rezultātu apkopošanas tie skolēni, kuri bija ieguvuši noteiktu procentu skaitu, tika uzaicināti uz nākamo kārtu Rīgā.

 

Rīgā notika divas kārtas – pirmajā kārtā bija nepieciešams uzrakstīt domrakstu par tēmu "Kādas Latvijas vietas tu parādītu tūristiem no citas valsts", otrajā kārtā bija mutiskā daļa, kurā vajadzēja veidot monologu par kādu noteiktu tēmu, tur bija nepieciešams pastāstīt par personu, kas skolnieci iedvesmo pozitīvā virzienā. Lai sagatavotu monologu, tika dotas tikai 2 minūtes, lai uzstātos – 3-5 minūtes. Pēc tam olimpiādes rezultātus apkopoja latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes žūrijas komisija, kur Daugavpils 3. vidusskolas 8.a klases skolniecei Veronikai Nasirei atzinība latviešu valodas valsts olimpiādē!

Veronika Nasire uzskata, ka bija viegli tikai pašā sākumā. Vieglas bija skolas un pilsētas olimpiādes. Pati grūtākā bija olimpiādes otrā kārta (mutiskā daļa) Rīgā, kurā bija grūti koncentrēties monologa sagatavošanai tikai 2 minūtēs, runāt - 4 minūtes.

Skolotāja Nora Kokiņa uzskata, ka atzinība Veronikai Nasirei latviešu valodas valsts olimpiādē – tas ir galarezultāts neatlaidīgam un uzcītīgam darbam un kopējai sadarbībai 5 gadu garumā!

Apsveicam Veroniku Nasiri un latviešu valodas un literatūras skolotāju Noru Kokiņu ar iegūto atzinību latviešu valodas valsts olimpiādē!

Nasire

 

Informāciju sagatavoja:

latviešu valodas skolotāja Iveta Kadiķe


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola