SMU notikumi februārī un martā

Š.g. februāris un marts ir bijis ļoti bagāts„Skolēnu mācību uzņēmuma” dalībniekiem! Skolēniem bija iespēja iegūt jaunas zināšanas un apgūt jaunas prasmes saistībā ar uzņēmējdarbību - attīstot savas idejas un pārdodot savu produkciju dažādos pasākumos, gan iegūstot jaunus kontaktus, kuri palīdz skolēnu ideju tālākai attīstībai.

2018.gada 10.februārī tirdzniecības  centrā „Solo” notika reģionālais pasākums „Cits Bazārs”, kur mūsu Daugavpils 3.vidusskola bija viena no visvairāk pārstāvētajām skolām. Pasākumā piedalījās 8 SMU uzņēmumi no 6.,9.,10.,11.kl. – SMU „ Spirimals“ Irēna Jasvina 6.kl.– ieguva nomināciju „Kvalitātes produkts” –ar produktu – keramiskām dzīvnieku figūriņām ar simbolisku nozīmi. Deniss Šmeiss un Olegs Gurevičs SMU „Casepluss“ ieguva nomināciju  „Labākā dāvana” –  ar produktu – uzlīmes mobilajiem telefoniem, kanvas u.c. Visspilgtāk sevi parādīja SMU „Live” – Evija Medika un Jeļizaveta Poļšikova. Meitenes ieguva divas nominācijas – „Labākā reklāma” un „Swedbank” AS simpātiju balvu ar produktu -  koka kastītes dzīvniekiem – izmantojamas ēdiena un apģērba novietošanai. Kā arī pārējie SMU dalībnieki  - Erika Boikova, Anastasija Strenge, Daina Iliško, Anastasija Jefanova, Renāts Saveļjevs, Ādams Rapčevskis, Jānis Orlovs, Kirils Ivanovs, Antons Semjonovs, Miranda Saltikova, Aleksandra Ķiseļkova, Valērija Jablonska un Anna Kulagina saņēma diplomus par dalību  pasākumā „Cits Bazārs”.

Vēl viens jauks pasākums notika 23.februārī Daugavpils Universitātes telpās „Futurama” . Tas bija starptautisks pasākums, kur piedalījās dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. Skolēniem bija iespēja savu ideju prezentēt starptautiskiem investoriem, piedalīties seminārā un iepazīties ar jauniem cilvēkiem. No mūsu skolas šai pasākumā piedalījās 3 komandas ar savām idejām – Deniss Šmeiss un Olegs Gurevičs, Evija Medika un Jeļizaveta Poļšikova, Miranda Saltikova un Aleksandra Ķiseļkova. Paldies viņiem ar dalību.

2018.gada 10.martā divām skolēnu komandām - Denisam Šmeisam un Olegam Gurevičam, Valērijai Jablonskai un Annai Kulaginai bija iespēja piedalīties galvenajā SMU pasākumā Rīgā „Cits  Bazārs”, kur viņi veiksmīgi startēja – gan pārdeva savus produktus, gan veiksmīgi tos reklamēja. Par savu dalību šai pasākumā skolēni saņēma diplomus.

Mācību gads iet uz beigām, bet priekšā vēl paredzēti vairāki pasākumi, sadarbība ar Daugavpils biznesa inkubatoru un daudz kas cits, kur būs iespēja piedalīties mūsu Daugavpils 3.vidusskolas skolēniem. Pielikumā jūs varat aplūkot fotogrāfijas par to, kā mums ir pagājis februāris un marts.

FOTO

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas skolotājs

Nauris Kupcovs


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola