Reģionālais JA TITAN čempionāts Daugavpilī

Šī gada 21. novembrī Daugavpils 3. vidusskolā norisinājās pirmais Latgalē un Daugavpilī JA TITAN čempionāts.

JA TITAN ir simulācija spēle, kuras mērķis ir kompetenču attīstīšana, jo ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā, katram skolēnam ir sava firma, kuru iespējams attīstīt pēc pašu vēlmes, tirgojoties. Skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas ekonomikā, matemātikā un angļu valodā sacenšas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

JA TITAN čempionātā piedalījās 54 dalībnieki no 7 Latgales reģiona skolām: Daugavpils 3. vidusskola, Daugavpils valsts ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils vienības pamatskola, Salienas vidusskola un Vaboles vidusskola. Čempionāts norisinājās trijās kārtās. Sīvā cīņā un neatstājot iespēju uz uzvaru citām komandām, godalgotās vietas ieguva Daugavpils 3. vidusskola. 1.vieta Viktorija Tarvīda, Darja Jefanova, Olegs Petrovičs no 11.a.kl., 2.vieta Deniss Šmeiss un Artūrs Andrijanovs no 11.b.klases. 3.vieta Artūrs Pontags, Sergejs Motrončiks un Valērija Jablonska no 11.b.klases. Tagad viņiem jāgatavojas Rīgas pusfinālam janvārī. Novēlām arī tupmāko veiksmi.

JA Čempionāts sniedza skolēniem iespēju ieskatīties biznesa aizkulisēs, izmēģināt savas spējas analizēšanā, valodās un komandu sadarbībā. Pateicamies visiem skolēniem par dalību čempionātā un uz tikšanos citos pasākumos. Kā arī pateicība skolas administrācijai un tehniskajām personālam par palīdzību JA TITAN čempionāta rīkošanu Daugavpils 3. vidusskolā.

FOTO

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas skolotājs

Nauris Kupcovs
 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola