Amerikāņu studenti mūsu skolā

Laikam vairāki skolēni un skolotāji pamanīja smaidīgus jaunus cilvēkus, kas 1.semestra laikā viesojās mūsu skolā.

Tie gan nebija skolēni, bet Amerikāņu studenti, kas mācījās Daugavpilī, bet mūsu skolā piedalījās angļu valodas stundās kā volantieri. Viņi iepazīstināja mūs ar Amerikas kultūru, ienesa jaunu iedvesmu mācību procesā. Viesi-volantieri piedalījās arī CLIL stundās un vadīja aizraujošas sarunas par politiku, finansēm un bioloģiju. Stundu laikā skolēni saprata, ka robežas un bailes pazūd, kad tiek apspriesta interesanta tēma, kad ir ko pateikt un ar ko dalīties.  Skolēni un skolotāji izteica pateicību saviem amerikāņu palīgiem par izaicinošām un iedvesmojošām stundām.

FOTO

Informāciju sagatavoja:

angļu valodas skolotāja Helēna Skripničenko

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola