7. klašu Ziemassvētku eglīte

2018. gada 18. decembrī Daugavpils 3. vidusskolas aktu zālē notika septīto klašu Ziemassvētku eglīte. Astotās un devītās stundas laikā klašu audzinātājas Ināra Kazakeviča, Marija Matosova un Jacinta Ivbule organizēja intelektuālu pasēdēšanu.

Visi erudīta jautājumi tika sastādīti par Ziemassvētku un Jaunā gada tematiku. Audzēkņi izlozes veidā tika sadalīti 10 komandās, tādā veidā stimulējot sadarbību un kontakta veicināšanu starp klasēm. Skolēni pildīja dažādus uzdevumus – minēja kompozīciju izpildītājus un Ziemassvētku filmas, kā arī atbildēja uz jautājumiem par Ziemassvētkiem un Jauno gadu.3 rezultatīvākās komandas ieguva saldas balvas. Skolēni bija pārsteigti, jo uzzināja daudz jaunas lietas, kā piemēram, cik ātri būtu jāpārvietojas Ziemassvētku vecītim, lai tiešām spētu vienā naktī aplidot visu pasauli. Pasākuma turpinājumā skolas aktu zāli dpiepildīja skaļa mūzika un raiti deju soļi – sākās diskotēka. Atlikušo pasākuma daļu jaunieši pavadīja jautrā kompānijā.

Pirmais 2018./2019.mācību gada pirmais semestris ir beidzies. Tāpēc atliek novēlēt visiem Daugavpils 3. Vidusskolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem produktīvu atlikušo mācību gada daļu!

FOTO

Informāciju sagatavoja:

7. klašu audzinātāji

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola