Pieredzes apmaiņas un sadarbības veicināšanas pasākumi starp Daugavpils 3.vidusskolu un Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādi

Ieguld_tav_nak

Daugavpils 3. vidusskola sadarbībā ar Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādi realizēja Latvijas izglītības iestāžu pieredzes apmaiņas un sadarbības veicināšanas pasākumus projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā” Nr.8.3.1.1/16/I/002 ietvaros.

Projekta mērķis bija: veicināt sadarbību starp Daugavpils 3.vidusskolas sākumskolu un  Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādi, daloties ar labās prakses piemēriem, sekmēt latviešu valodas apguvi un Latvijas kultūras izziņu skolā un pirmsskolā, pilnveidot pedagogu latviešu valodas prasmes un latviešu valodas lietojumu ikdienā.

13.maijā Daugavpils 3. vidusskolā notika projekta 3. aktivitāte - Mātes dienas svētku svinēšana, kurā piedalījās Daugavpils 3.vidusskolas 2.b klases skolnieki un viņu vecāki, Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādes piecgadīgie bērni un viņu vecāki, skolas un bērnudārza vadība un pedagoģi.

Foto atskaite no pasākuma šeit>>

Paldies Latviešu valodas aģentūrai par atbalstu projekta realizācijā!

 

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja, Daugavpils 3.vidusskolas direktora vietniece

Natālija Petrova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola