Mūsu skolotājas – “Pedagoģiskās meistarības balvas 2019” laureātes!

Esam lepni par mūsu skolotāju panākumiem Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes ikgadējā konkursā “Pedagoģiskās meistarības balva”!

Latviešu valodas skolotāja Nora Kokiņa ir kļuvusi par laureāti nominācijā “Pedagogu savstarpējā sadarbība un komandas darbs izglītības iestādes vīzijas sasniegšanā”, savukārt sākumskolas skolotāja Andra Giptere tika atzīta par labāko nominācijā “lzglītojamo individuālo vajadzību ievērošana un veicināšana izglītības procesā”. Uzvaras ir jo vērtīgākas, jo tieši šajās nominācijās bija vislielākais pieteikto konkursantu skaits un tātad arī sīvākā konkurence, jo laureātu skaits katrā nominācijā ir nemainīgs – pieci pedagogi.

Priecājamies, ka mūsu skolotāju paveiktais darbs tika augstu novērtēts pilsētas līmenī! Sveicam Noru Kokiņu un Andru Gipteri un novēlam arī turpmāk strādāt radoši un iedvesmot gan kolēģus, gan skolēnus!
 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola