Ziemassvētku noformējumu konkurss “Ziemassvētki 2019/2020” noslēdzies

Pelēka padevusies dabai šī ziema, tāpēc īpaši svarīgi apkārtējo vidi padarīt gaišāku un gadalaikam atbilstošāku ar kādiem citiem līdzekļiem.

 

Mūsu skola atsaucās Daugavpils pilsētas domes aicinājumam piedalīties Ziemassvētku noformējumu konkursā „Ziemassvētki 2019/2020” ar devīzi „Sportiskie Ziemassvētki!” un veidoja Ziemassvētku rotājumus skolas logiem, iekštelpām, fasādei un teritorijai. Izrotāta un izgaismota skola sagaidīja Ziemassvētkus un Jauno gadu, priecējot ne tikai skolas kolektīvu, bet arī pilsētas iedzīvotājus un viesus. Skolas rotāšanā iesaistījās gan skolēni, gan skolotāji, gan tehniskie darbinieki. Kopīgi īstenojot mākslinieciskās ieceres, skola ar katru dienu kļuva pievilcīgāka, krāšņāka un ziemai un svētkiem gatavāka. Skolas foajē, gaiteņu un klašu sienas un griesti, visas telpas ieguva jaunus un glītus akcentus. Milzīgais skolas noformēšanā ieguldītais darbs tika pamanīta un novērtēts – skola saņēma Daugavpils pilsētas domes Pateicības rakstu par ieguldījumu Daugavpils pilsētvides veidošanā, piedaloties Ziemassvētku noformējuma konkursā “Ziemassvētki 2019/2020” un iegūto 2.vietu.

Milzīgs paldies par ziemas un svētku noskaņas radīšanu skolā noformētāju komandai: Olgai Vasiļjevai, Jeļenai Salogubei, Arinai Matvejevai un Ilmai Kupcovai, kā arī skolēniem, klašu audzinātājiem, visam kolektīvam!

Lai daudz radošu ideju un prasmīgu roku arī turpmāk!
 
Daugavpils 3. vidusskola