Runāt – tā ir māksla

Lai gan savstarpējā saskarsmē arvien lielāka loma ir īsām un bieži vien tikai vizuālām izpausmēm virtuālajā vidē, joprojām ir bērni un jaunieši, kuri daudz lasa, kuriem patīk un padodas ar savu runāto vārdu piesaistīt klausītāju uzmanību. Tieši šādi entuziasti pulcējās Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība” š.g. 12.februārī, lai piedalītos skolēnu skatuves runas konkursa 1.kārtā.

Daugavpils 3.vidusskola skolas posmā dalībai pilsētas konkursā izvirzīja 5 skolēnus, kuriem visveiksmīgāk izdevās ar savu attieksmi un runu paust rakstnieka vai dzejnieka domu, iesaistīt klausītājus savā priekšnesumā. Lai gan vienai dalībniecei – 11.a klases skolniecei Dainai Iliško slimības dēļ dalība pilsētas konkursā gāja secen, pārējām skolas pārstāvēm dalība izvērtās visai veiksmīga. Par II pakāpes diploma cienīgām žūrija atzina 5.c klases skolnieces Kiras Meines, 6.b klases skolnieces Oļesjas Kolosovas un 8.a klases skolnieces Irēnas Jasvinas priekšnesumus. Īpaši atzinīgi tika novērtēta 8.b klases skolnieces Anastasijas Boroduļinas uzstāšanās, kura saņēma I pakāpes diplomu un tika izvirzīta novada konkursam Jēkabpilī 28.februārī.

Paldies skolniecēm par izcilo sniegumu un skolotājām G.Juručonokai, M.Fekļistovai, J.Kaseckai, M.Daugstai, J.Kovaļkovai, G.Čekanei, N.Kokiņai un Ļ.Kravcevičai par meiteņu gatavošanu skatuves runas konkursam!

Lai Anastasijai izdodas ar savu sniegumu pārliecināt žūriju arī novadā!

 

Informāciju sagatavoja:

direktora vietniece izglītības jomā

Anita Pleša

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola