Panākumiem bagātā nedēļas nogale

2020.gada ziemas priekšpēdējā diena bija ļoti veiksmīga mūsu skolas skolēniem un skolotājiem!

Jēkabpilī notika Latgales novada skolēnu skatuves runas konkurss. Viena no Daugavpils pilsētas pārstāvjiem bija mūsu skolas 8.b klases skolniece Anastasija Boroduļina, kura izcīnija 1.vietu pilsētas atlases konkursā. Uzstāšanās Jēkabpilī Anastasijai arī bija ļoti veiksmīga. Latviešu valodas skolotājas Mārītes Daugstas un krievu valodas skolotājas Jeļenas Kovaļkovas audzēkne Anastasija Boroduļina ieguva 1.pakāpes diplomu arī novada līmenī! Sirsnīgi sveicam Anastasiju un pateicamies skolotājām Mārītei un Jeļenai par augstiem sasniegumiem!

28.februārī Daugavpils Universitātē notika Latgales reģiona skolēnu ZPD konference. Pasākumā piedalījās 11 mūsu skolas skolēni, kuri prezentēja sešus novada skatei izvirzītus darbus.

12.b klases skolnieki Artūrs Pontags un Deniss Šmeiss izstrādāja darbu

“Kompozītmateriālu iegūšana, izmantošana un to īpašības” dabaszinātnes jomā un prezentēja to ķīmijas zinātņu sekcijā. Artūrs un Deniss saņēma diplomu par 1.pakāpi.

         1.pakāpes diploms arī ir piešķirts 11.b klases skolniecei Aurēlijai Pastarei, kuras darbs “Concept of Man in J.D.Salinger`s Novel “The Catcher in the Rye” ir skatīts Humanitāro un mākslas zinātņu grupā Valodniecības un literatūrzinātnes nozarē.1

11.c klases skolnieces Alla Bogdanoviča un Jekaterina Ludženiece ar darbu “1990.gada Latgales dziesmu svētku simboliskā valoda”, Anna Petrova ar darbu “Triazola sintēze no 3-nitrobenzantrona” un 10.a klases skolnieces Violeta Jankovska un Anastasija Zeļenkova par izstrādāto darbu ”Elektromobiļu tīkla “e-mobilis” izveide CO2 emisiju apjomu samazināšanai no autotransporta”  ir apbalvoti ar 2.pakāpes diplomiem.

2

Savukārt 11.a klases jaunieši Armands Ceruks, Nikolajs Čudakovs un Viktors Nikolajevs par izstrādāto darbu “Planētu novērošana ar paštaisītu teleskopu” saņēma 3.pakāpes diplomu.

3

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus un pateicamies skolotājiem Jeļenai Salogubei, Ilonai Derjuginai, Alinai Jeremenko, Jūlijai Orliņai, Tatjanai Mamonovai, Olgai Kovaļovai, Larisai Koroševskai un Sergejam Zabarovskim par lielo ieguldīto darbu skolēnu konsultēšanā!

ZPD 3.posms – valsts konference notiks 2020.gada 3. un 4.aprīlī. Lai mūsējiem veicas arī valsts līmenī!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Natālija Petrova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola