Dalība Latvijas Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā – attālināti

   Latvijas Skolēnu 44.zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posms šī gada 3.aprīlī pirmo reizi norisināsies attālināti. Skolēni savu zinātniskās pētniecības darbu prezentācijas iesūtījuši video formātos, kā rezultātā komisija darbus varēs vērtēt tiešsaistē. Valsts posmam šogad izvirzīti 478 labākie skolēnu zinātniskās pētniecības darbi un tos prezentēs 580 skolēni no 121 izglītības iestādes.

 

   Lai arī parasti skolēni konferencē darbus prezentē klātienē un iesaistās diskusijās ar ekspertiem, šogad dalībnieki tika aicināti darbu prezentāciju iesūtīt video formātā. Zinātniskās pētniecības darbu vērtēšanas komisija ar skolēnu rakstiskajiem darbiem jau iepazinusies, savukārt valsts posma laikā vērtētāji noskatīsies arī video prezentācijas, kā arī iesaistīsies diskusijās ar ikvienu skolēnu, izmantojot attālinātās komunikācijas formas.

   Mūsu skolu konferencē pārstāvēs 10.a klases skolnieces A.Zeļenkova un V.Jankovska, 11.b klases skolniece A.Pastare, 11.c klases skolnieces A.Petrova, A.Bogdanoviča un J.Ludženiece, 12.b klases skolnieki A.Pontags un D.Šmeiss.

Domās būsim kopā ar viņiem un vēlēsim veiksmi un izdošanos!

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola