Mūsu panākumi skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Latvijas Skolēnu 44.zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posms šī gada 3.aprīlī pirmo reizi norisinājās attālināti. Skolēni savu zinātniskās pētniecības darbu prezentācijas iesūtīja video formātos, bet komisija darbus vērtēja tiešsaistē. Valsts posmam šogad tika izvirzīti 478 labākie skolēnu zinātniskās pētniecības darbi un tos prezentēja 580 skolēni no 121 izglītības iestādes.

 

Zinātniskās pētniecības darbu vērtēšanas komisija izvērtēja iesūtītos skolēnu rakstiskos darbus, savukārt valsts posma laikā vērtētāji noskatījās arī video prezentācijas, kā arī iesaistījās diskusijās ar ikvienu skolēnu, izmantojot attālinātās komunikācijas formas.

Skolotāja Olga Kovaļova, kura 10.klasēs nemaz nestrādā, kopā ar 10.a klases skolniecēm A.Zeļenkovu un V.Jankovsku tika līdz republikas līmenim. Skolotājas Tatjanas Mamonovas vadībā 11.c klases skolnieces A.Bogdanoviča un J.Ludženiece, kuras pagājušajā gadā, sākot darbu, nemaz necerēja tikt tālāk, godam aizstāvēja ZPD republikā. No 266 valsts konferencē skolēniem piešķirtajām vietām mūsu skolēni izcīnīja četras! 11.c klases skolniece A.Petrova ar ķīmijas skolotāju Jūlijas Orliņas un Armanda Maļecka atbalstu un palīdzību valstī ieguva 3.vietu. Teicams rezultāts! Turklāt Anna ieguva LU specbalvu – dalību vienas dienas praktisko nodarbību ciklā “Ķīmijas eksperimentu metodika”. Lai Annai veicas arī ķīmijas olimpiādē 7.aprīlī! 11.b klases skolniece A.Pastare, darba izstrādē uzklausot skolotāju Ilonas Derjuginas un Alinas Jeremenko ieteikumus, ieguva 2.pakāpes diplomu valstī. Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Jeļena Salogube, nestrādājot vidusskolā un nemācot ķīmiju, spēja iedvesmot 12.b klases skolniekus A.Pontagu un D.Šmeisu ar savu pētniecības darbu nokļūt uz goda pjedestāla 2.pakāpiena. Šis pakāpiens ir vērts vēl vairāk, jo par darbu iegūta RTU specbalva – budžeta vietas šajā augstskolā!

Paldies visiem par milzīgo ieguldīto darbu: skolēniem, skolotājiem, konsultantiem, darbu korektoriem, visiem, kuri atbalstīja darbos un arī domās!

Informāciju sagatavoja:

direktora vietniece izglītības jomā

Natālija Petrova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola