Mācies labāk – sasniedz vairāk!

DSC02887

Jau par labu tradīciju ir kļuvis 1.septembra svinīgajā pasākumā sveikt to klasi un skolēnu, kuriem iepriekšējā mācību gadā izdevies visvairāk uzlabot savas sekmes. “Gada izrāviens” ir mērķis, kuru sasniegt vēlas visi, bet tas izdodas ne katram.

 

Tā kā Covid-19 infekcijas izplatīšanās riska dēļ šogad Zinību dienas kopīgais svinīgais pasākums notika tikai 1. un 12.klasēm, tad ar gandarījumu paziņojam visam skolas kolektīvam pagājušā gada rezultātus. Šoreiz par uzvarētāju klašu grupā atzīta 2019./2020.mācību gada 11.b klase, kuras audzēkņu sekmības līmeņa paaugstinājums ir 0,22 balles. Sīvākā sacensība parasti izvēršas starp skolēniem, un par uzvarētāju kļuvusi 5.b klases skolniece Sabīne Steļmačonoka, kura pagājušajā mācību gadā, mācoties 4.b klasē, savu vidējo sekmību ir spējusi paaugstināt par 2,17 ballēm.

Screenshot_20200903-162227_Gallery

Uzvarētājus 1.septembrī klasēs sveica skolas administrācija, bet šodien novēlam 12.b klases skolēniem uzturēt uzlabojumu tempu, bet Sabīnei turpināt drošo kāpienu augšup! Savukārt visiem skolēniem atgādinām: “Šajā sacensībā lielākais ieguvējs ir katrs skolēns, kurš ir spējis mācīties labāk”!

  Informāciju sagatavoja:

Anita Pleša

 
Daugavpils 3. vidusskola