Mēs arī esam sportiņā!

DSC03126

Š.g. 18.septembrī mūsu skolas 5.b klases komanda (5 zēni un 5 meitenes) piedalījās Daugavpils Olimpiskās dienas pasākumos Olimpiskajā centrā.

Programmā bija 5 stafetes: basketbola soda metieni, virves vilkšana, florbols, futbola šautra un Latvijas olimpieša identificēšana pēc fotoattēla. Kā jau visās sporta sacensībās, skolēni cīnījās ar lielu aizrautību un rādīja visu labāko, ko spēj. Un kā jau pieņemts olimpiskajā kustībā – galvenais ir nevis uzvara, bet piedalīšanās, jo Olimpiskās dienas svarīgākais mērķis ir popularizēt sportisku dzīvesveidu un rosināt būt aktīviem un kustīgiem ikdienā. Mūsu skolēnu dalība Olimpiskās dienas pasākumos apliecināja Daugavpils 3.vidusskolas iesaistīšanos Eiropas skolu sporta dienā (ESSD), par ko skolēni saņēma sertifikātu.

Sporta_diena

Turpināsim būt sportiski arī turpmāk!

FOTO

Informāciju sagatavoja:

Anita Pleša

 
Daugavpils 3. vidusskola