Sveiciens Latvijas valsts svētkos

4a_valsts_svetki2

   Ārkārtējās situācijas dēļ valstī ieviesti daudzi ierobežojumi, tomēr tuvojošos svētku noskaņas radīšanu tie nedrīkst skart.

4a_valsts_svetki1

    Tā uzskata 4.a klases skolēni, kuri valsts svētku nedēļā parūpējās par svinīgu gaisotni savā klasē. Skolēni veidoja Latvijas kontūrkarti no pašu tamborētām pīnītēm, zīmēja plakātus, karogus un auseklīšus.

4a_valsts_svetki3

   4.a klase šogad piedalījās Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja rīkotajā sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcijā, tāpēc valsts svētku nedēļa mūsu klasē iesākās ar karoga krāsu lentītes piestiprināšanu katram skolēnam. Par godu Lāčplēša dienai audzināšanas stundās skanēja dziesmas un tika demonstrēts video par Latviju un Latvijas armiju, liekot bērnu sirdīm saviļņoties, radot svētku sajūtu tajās, jo dažiem skolēniem vecāki ir karavīri. Gan pārsteigums, gan prieks bija par to, ka skolēni zināja daudzas dziesmas un spēja dziedāt tām līdzi.

4a_valsts_svetki4

   Latviešu valodas stundā ar skolotāju Ritu bērni veidoja un rakstīja apsveikumus Latvijai. Paldies skolotājai un skolēniem par ieguldīto darbu!

4a_valsts_svetki5

   4.a klases skolēni iemācījās dzejoļus, skaisti saposās un ar video palīdzību sūta sveicienus visiem valsts svētkos. Šādi pasākumi ir īpaši svarīgi, jo tā tiek stiprināta skolēnu pilsoniskā apziņa, tai skaitā patriotisms, kas ir neatņemama Latvijas pilsoņa īpašība.

4a_valsts_svetki6

4a_valsts_svetki7

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

4.a klases audzinātāja

Ilze Jonāne

 
Daugavpils 3. vidusskola