Pasaules līmeņa sportisti Daugavpils 3.vidusskolā?

airesana

     Š.g. 5.-6.decembrī Daugavpils Individuālo sporta veidu un Latgales airēšanas centra sportisti padalījās Lielbritānijas čempionāta attālinātajās sacensībās airēšanā uz trenažieriem.

   Šīs jaunā formāta sacensības starp sportistiem bija cīņa par Eiropas ziemas čempionāta medaļām, kā arī sportistu atlase Pasaules čempionātam, kurš notiks attālināti februārī. Neskatoties uz šī gada ierobežojumiem, sportisti tomēr centīgi gatavojās sacensībām un ieguva godalgotas vietas.

     Tā paraolimpiete Žanna Cvečkovska pirmā startēja šajās sacensībās un ieguva 3.vietu. Nākamā turpināja Olga Svirska – pieaugušo vienības līdere un finišēja piektā. Meiteņu grupā līdz 23 gadiem piedalījās divas sportistes – Evita Franckeviča un Diāna Bulaša.

    Šajās sacensībās Evita ieguva 3.vietu ar rezultātu 07.06.03. un tagad gatavojas Pasaules čempionātam februārī. Evita ir arī mūsu skolas 12.klases skolniece, turklāt, neskatoties uz regulāriem treniņiem, viņa teicami mācās un piedalās visdažādākajos konkursos. Mācoties 10.klasē, viņa piedalījās FLEX programmā un 11.klasē mācījās ASV. Neskatoties uz grūtībām sakarā ar dažādām mācību programmām šeit un ASV, šogad Evita ļoti labi pabeidza 1.semestri un tagad aktīvi gatavojas eksāmeniem.

     Mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu skolā mācās tādi talanti un novēlam Evitai uzvarēt Pasaules čempionātā!

 

 Foto: https://regatta.time-team.nl/bric/2020/results/r843d8a62-025e-441f-a1d3-0382b8fd51cf.php

Rakstu sagatavoja

12.B klases skolniece

Samira Jeļizaveta Garajeva

 
Daugavpils 3. vidusskola