3.A un 3.B klases Ziemassvētku pasākums

3.a_Salavecis-07

   Tuvojas Ziemassvētki un skolās mācību gada noslēgums. Parasti pie skolēniem ciemos nāk Ziemassvētku vecītis un Sniegbaltīte. Šogad Covid dēļ viņu ceļs pie skolas bērniem nav vienkāršs. Bet tomēr Ziemassvētki ir Ziemassvētki un svētku noskaņojums ir svētku noskaņojums!

   3.a un 3.b klasei ir tradīcija Ziemassvētku pasākuma organizēšanā iesaistīt klases vecākus. Pagājušajā gadā abu klašu vecāki kopīgiem spēkiem iestudēja Ziemassvētku lugu. Bet, neskatoties ne uz ko, arī šogad vecāki palīdzēja radīt svētku noskaņu.

   Ievērojot visus drošības noteikumus, pie skolēniem no tālās Lapzemes atbrauca gan Ziemassvētku vecītis, gan Sniegbaltīte. Pasākums notika ārā skolas „zaļajā klasē”. Pati daba palīdzēja sagaidīt svētkus! Stundu pirms pasākuma sāka snigt sniegs un noklāja skolas laukumu ar sniega kārtu. Tādējādi palīdzot ziemeļbriežiem (šoreiz tos notēloja 2 braši malamuti, mīļi sunīši) atvest skolēniem dāvanas.

    Sniegbaltīte atnāca pirmā un aicināja skolēnus izpildīt dažus uzdevumus. Veiklākie skolēni viņai palīdzēja. Tad visi kopā pasauca Ziemassvētku vecīti. Arī viņš tā vienkārši negribēja atdot skolēniem dāvanas, vajadzēja izpildīt dažus uzdevumus. Skolēni deklamēja dzejoļus, izteica komplimentus Sniegbaltītei un Ziemassvētku vecītim. Un tad – DĀVANAS!!!

   Ko gan bērniem vēl vajag, lai radītu svētku noskaņojumu!

   Paldies vecākiem, kuri palīdzēja organizēt svētkus!

FOTO

 Informāciju sagatavoja

3.a un 3.b klases audzinatājas

Alla Laizāne un Olita Ļitvinska

 
Daugavpils 3. vidusskola