Vecāku klubs turpina savu darbību

Šajā mācību gadā Vecāku kluba nodarbības notiek attālināti. Mūsu mērķis ir nepazaudēt saikni ar vecākiem, atbalstīt viņus šajā sarežģītajā situācijā, dot padomus un uzmundrināt ar interesantām idejām kopābūšanai ar saviem bērniem.

Rudenī, kad atsākās attālinātās mācības, uzmanība tika pievērsta visdārgākajai lietai – mūsu veselībai. Piedāvājām iedziļināties sevī, lai tiktu galā ar stresu vai nepatīkamām sajūtām šajā neparastajā laikā. Šie labsajūtu veicinošie paņēmieni bija noderīgi gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Adventes laikā tika organizēta nodarbība Zoom platformā, kuras laikā mēs kopīgi pārrunājām visdažādākos variantus sava Adventes kalendāra izveidei. Ziemassvētku atmosfēras radīšanai piedāvājām arī dažas idejas mājas dekorēšanai. Runājām un dalījāmies domās par bērna audzināšanu: kā rīkoties vecākiem, lai sekmētu bērna patstāvīgumu.

Tuvojoties pavasarim, kluba kārtējā nodarbībā diskutējām par vitamīniem un minerālvielām, kuru trūkums var traucēt gan mācībās, gan darbā. Bērniem piedāvājām “jautrās” receptes, kas iepriecinātu ikkatru un rosinātu patstāvīgumu virtuvē.

Katru gadu mēs rūpīgi pārdomājam arī tikšanos pirms Lieldienām. Lai radītu svētku sajūtu, piedāvājām idejas svētku galda dekorēšanai. Šoreiz akcentējām saikni ar dabu, kas motivēs visu ģimeni iziet ārā un baudīt pavasari.

Vēlamies pateikties mūsu radošajiem un aktīvajiem vecākiem un skolēniem par sadarbību, atsaucību un atgriezenisko saikni!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

Vecāku kluba vadītājas –

psiholoģe Olga Vasiļjeva,

skolotāja Marina Fekļistova,

sociālā pedagoģe Solvita Lazdāne

LieldienasVecaki

 
Daugavpils 3. vidusskola