Starp konkursa “FIZMIX Eksperiments” 26.sezonas pusfinālistiem – mūsu skolas komanda

AS “Latvenergo” organizētā 8. un 9. klašu skolēnu fizikas erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments” noskaidrotas katra reģiona 10 spēcīgākās komandas fizikā, kuras 12.aprīlī cīnīsies par vietu lielajā finālā. Šogad atlases kārtā sīvākā konkurence bija Latgalē un Rīgā, jo šajos reģionos startēja vislielākais komandu skaits – Latgali pārstāvēja 32 komandas, bet Rīgu – 29 komandas.

Esam lepni, ka šajā konkurencē savu ceļazīmi uz pusfinālu izcīnījusi mūsu skolas komanda “Laimīgie”. Sveicam laimīgos komandas dalībniekus un skolotāju Larisu Koroševsku un vēlam iekļūt finālā!

Par erudīcijas konkursu

Konkursu rīko AS "Latvenergo", sadarbībā ar – “TVNET", "Latvijas Mobilais Telefons", "Cido Grupa", "Dobeles dzirnavnieks", "Food Union" un zīmols "Valmiera", "Ādažu kraukšķi", "Maxima", "Lielvārds", "DPD", "Skrīveru saldumi", “Elektrum Energoefektivitātes centrs”, "Ilustrētā Junioriem", "Radio Tev".

AS "Latvenergo" rīkotais erudīcijas konkurss norisinās 26.reizi, pulcējot komandas no Latvijas skolām, kurās mācās 8. un 9.klašu skolēni. "FIZMIX Eksperiments" konkursa mērķis ir izglītot skolēnus par drošu un efektīvu elektroenerģijas lietošanu ikdienā, veicināt jauniešos interesi par eksaktajām zinātnēm, saistošā veidā parādīt, kā teorētiskās zināšanas izmantot praksē, kā arī veicināt jauniešos profesionālu interesi, padziļināti apgūstot fiziku. Ar konkursa "FIZMIX Eksperiments" palīdzību gan skolotāji, gan skolēni var pārliecināties, ka fizika nav tikai sarežģīta teorija, bet tā eksistē mums visapkārt un var būt aizraujoša. Vairāk par konkursa norisi var lasīt www.fizmix.lv/eksperiments

 
Daugavpils 3. vidusskola