Skolēnu idejas svētku svinēšanai

Gatavojoties Latvijas valsts svētkiem, skolēni vizuālās mākslas un dizaina un tehnoloģiju stundās pievērsa uzmanību valsts simboliem un latvju zīmēm.

ValstsSvetki_3

Dizaina un tehnoloģiju stundās 8.klases skolēni grupās radīja koncepciju ēdienu servēšanai Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, izmantojot Latvijā pieejamus servēšanas produktus, turklāt piedāvāja nosvinēt 18.novembri brīvā dabā, pavadot laiku kopā ar ģimeni. Sākumā, protams, skolēni izpētīja, kādi varētu būt ekoloģiski risinājumi, organizējot svētku svinēšanu brīvā dabā un ne tikai.

ValstsSvetki_1

Vizuālās mākslas stundas 4., 7. un 8.klašu skolēni mēģināja salikt vienotā kompozīcijā simboliku, zīmes un krāsas, kā arī pētīja Latvijas dabas krāšņumu. 10.klases skolēni pētīja zīmes un to simbolisko nozīmi, bet 11.klases skolēni pievērsa uzmanību noformēšanas daudzveidībai, jo tajā ļoti daudz tiek izmantotas zīmes, kā arī paši veidoja noformēšanas dizaina elementus.

ValstsSvetki_2

Piedāvājam ieskatīties mūsu radošo skolēnu idejās, varbūt kāda no tām var lieti noderēt 18.novembra svinēšanai arī jūsu mājās!

ValstsSvetki_4

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

vizuālās mākslas skolotāja

Daiga Vasiļjeva,

dizaina un tehnoloģiju skolotāja

Jeļena Salogube

 
Daugavpils 3. vidusskola