Valsts svētkiem veltītā Vislatvijas āra nodarbība

Vislatvijas nodarbība tika organizēta SIA “Envirotech” Ģeogrāfiskās informācijas sistēmu (ĢIS) nedēļas ietvaros ar mērķi “Iepazīt Latviju kopā – atrast vietas un objektus ar Latvijas simboliku!”

Šogad šajā pasākumā piedalījās 8.a klases skolēni Davids Bilde un Liāna Ekalne un 8.b klases skolēni Milana Kacare, Evelīna Volkova, Uļjana Timofejeva,, Daniils Mališevs un Olesja Kolosova, kuri nofotografēja mūsu pilsētas centra skaistākās vietas un apgaismojuma noformēšanu, kura veltīta valsts svētkiem. Skolēni nofotografēja nozīmīgās ēkas, vides, dabas un karogus, kā arī pilsētvides objektus.

AraNodarbiba_1

AraNodarbiba_2

AraNodarbiba_3

AraNodarbiba_4

AraNodarbiba_5

AraNodarbiba_6

Gribētos piebilst, ka SIA “Envirotech” nodrošina mūsu skolu ĢIS skolas programmas ietvaros ar programmatūrām ArcGIS Online un ArcGIS Pro, kuras tiek aktīvi izmantotas skolēnu sagatavošanai konkursiem, olimpiādēm un skolēnu zinātniskās pētniecības darbu izstrādei.

Aplūko Vislatvijas āra nodarbības laikā kopīgi izveidoto interaktīvo karti! 

https://gislatvija.maps.arcgis.com/apps/instant/attachmentviewer/index.html?appid=242e4448eae64701bf4f24490a4fe476

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

ģeogrāfijas skolotāja

Olga Kovaļova

 
Daugavpils 3. vidusskola