SKOLAS GAITAS UZSĀKOT

Skolas gaitu uzsākšana ir liels notikums ne vien pašam pirmklasniekam, bet arī viņa ģimenei, sevišķi, ja pirmo reizi uz skolu dodas ģimenes pirmdzimtais. Vecākiem jārēķinās ar to, ka jaunu pieredzi iegūs gan bērns, gan viņi paši. Ģimenei jābūt gatavai tam, ka viņu mazais cilvēks tiek ierauts 12 gadu „maratonā” un būs jaunas vajadzības, citi noteikumi un – arī jauns attiecību un sadarbības modelis ar skolu un pedagogiem.

Lai šis process kļūtu vienkāršāks, Daugavpils 3. vidusskolā ik gadu tiek organizētas adaptācijas nodarbības topošajiem pirmklasniekiem.

Adaptācijas nodarbību laikā bērni varēs iepazīties ar skolotājiem un nākamajiem skolas biedriem, iepazīt skolas telpas, izjust skolas gaisotni, mācīties sēdēt skolas solā, kā arī saprast, kas tas ir – mācību stunda.

Pirmā nodarbība jau notika 12. oktobrī. Sākumskolas skolotājas Gunta Ivanova, Ieva Vitkova un Kristīne Kasicka kopā ar angļu valodas skolotāju Nataļju Andrejevu un krievu valodas skolotāju Allu Laizāni uzņēma 97 pirmsskolniekus un uzsāka adaptācijas nodarbību ciklu, kas turpināsies līdz 2014.gada 1. februārim.

Uz nodarbībām aicināti visi, kas no 2014.gada 1. septembra jau ir izlēmuši uzsākt mācības vai arī vēl tikai apsver iespēju uzsākt mācības Daugavpils 3. vidusskolā.

 

Informāciju sagatavoja

Daugavpils 3. vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā

I.Miloslavska

 
Daugavpils 3. vidusskola