FESTIVĀLS „SPORTISKĀ ĢIMENE”

Š.g. 30.novembrī visi pirmklasnieki un viņu vecāki tika aicināti uz festivālu „Sportiskā ģimene”. Ģimenes bija atsaucīgas un ieradušās kuplā skaitā kopā ar vecmāmiņām un vectētiņiem, krustmātēm un krusttēviem, jaunākajiem un vecākajiem brāļiem un māsām.

Sapulcējušies sporta zālē, mūs visus uzrunāja skolas direktors V.Azarevičs un sporta skolotājs Sergejs Smirnovs, kā arī mūsu skolas 12.klases skolnieks, Eiropas vicečempions junioriem, 4.vietas ieguvējs pasaules čempionātā 2013.g.,Latvijas trīskārtējais čempions spīdvejā  Andžejs Ļebedevs, kuri novēlēja labu noskaņojumu, možu garu un veiksmīgu startu. Priecēja arī skolas „lakstīgalas” Jeļizaveta Sļesareva un Laura Smiļgina (vok.pedagogs M.Veļičko), lokanās vingrotājas no Daugavpils vingrošanas skolas (ped. I.Kazaķeviča), Daugavpils Karate skolas pārstāvju( treneris S.Čapulis) paraugdemonstrējumi.

Tad katra klase saņēma aktivitāšu plānu un devās to īstenot. Festivāla dalībniekiem tika piedāvātas 3 stacijas – radošā stacija, kurā dalībnieki demonstrēja māku veidot papīra lidmašīnas pēc dažādiem paraugiem,tās izdaiļot un trāpīt trīs sarežģītības pakāpju mērķī. Otrajā stacijā skolēni un viņu vecāki mācījās dejas soļus aizrautīgas mūzikas pavadījumā, bet trešā stacija bija ar 8 apakšstacijām sporta zālē, kur festivāla dalībnieki rādīja savas sportiskās prasmes un iemaņas.

Festivāla noslēgumā visi vienojās kopīgā dejā un palaida lidojumā pašdarinātās lidmašīnas. Visas klases saņēma saldās balvas un katra ģimene diplomu par piedalīšanos festivālā.

Paldies vecākiem, kuri šajā dienā atrada laiku un kopā ar bērniem pavadīja laiku sportiskā gaisotnē, sporta skolotājiem Sergejam Smirnovam un Sergejam Vasiļjevam par jauko pasākumu skolēnu ģimeņu saliedēšanai, jauniešiem no skolēnu padomes par atsaucību un atbalstu pasākuma norisē, Daugavpils 3.vidusskolas administrācijai par sarūpētajām saldajām balvām un sadarbību.

Informāciju sagatavoja sportiskās pirmklasnieces

DSC_0472

DSC_0480

DSC_0534

DSC_0591

DSC_0624

 
Daugavpils 3. vidusskola