Not Published
Rudens svētki sākumskolā
Ceturtdiena, 29 septembris 2011 12:55

2011. gadā 16. septembrī sporta zalē jau trešo gadu pēc kārtas notika „Rudens svētki” priekš pašiem mazākajiem mūsu skolas audzēkņiem. Katrai jaunāko klašu grupai bija iespēja pastaigāties pa „rudens mežu”, Artura Fedotova, Ināras Jasvinas, un viņu domubiedru (Ž. Majevska, J. Grinčisina, O. Čebajeva, M. Feklistova, V. Gudovska, T. Peipiņa, I. Rožko, J. Sedača, L. Koha, J. Kasecka) sarīkotajās stafetēs.

Šīs pastaigas laikā bērni parādīja savas labākās sportiskās īpašības kā arī atjautību un zināšanas, uz ko iedvesmoja mūsu skolas direktores Allas Grjaznovas un direktores vietnieku Andras Gipteres teiktās uzrunas.

Sadaloties dažādu rudens lapu krāsu komandās, iejūtoties vāveru lomās, bērni vāca „rudens ražu” –čiekurus. Uz ātrumu audzekņi skaitīja un savai komandai gādāja kastaņus stafetē „Gudrie dzīvnieciņi”. Spēja darboties saliedētā komandā tika pārbaudīta konkursā „Gājputns”, kura laikā ,līdzīgi putnu baram , visai komandai, esot savienotai ar virvi, vajadzēja veikt noteiktus manevrus pa sporta zali. Čaklumu un spēku mazās „skudriņas” parādīja cilājot lielās bumbas. Mērķtiecību un precizitāti pārbaudīja konkurss „Veikli zaķīši”, kura laikā bērniem vajadzēja samest maisos pēc iespējas vairāk dažādu priekšmetu.

Neskatoties uz rudenīgā rīta drēgnumu, sporta zālē prieks un aizrautība sita augstu vilni. Īpašu noskaņu pēc „pastaigas pa mežu” deva arī tas fakts, ka bērni kopā ar saviem klases audzinātājiem ieguva Pateicības par aktīvu piedalīšanos „Rudens svētkos 2011”. Atmiņās palika arī gardais parsteigums, kas gaidīja bērnus mūsu skolas ēdnīcā.

 

 
Daugavpils 3. vidusskola