Mūsu skolas komanda „Brašie vīri” - turnīra „Zelta ripa 2012” uzvarētāji

Ceturtdien, 5. aprīlī, Daugavpils ledus hallē tika aizvadītas „Zelta ripas 2012" izšķirošās spēles. Par turnīra uzvarētāju kļuva mūsu skolas komanda.

Cīņa ilga trīs periodus pa desmit minūtēm katrs no tiem. Mačā par trešo vietu 17. skolas hokejisti pārspēja 13.skolu, bet zelta mačā „Brašie vīri" 3.vidusskoas komanda papildlaikā ar 3:2, pateicoties Edgara Petrova precīzajam metienam, pārspēja 6. vidusskolas vienību. Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Maksims Čmutovs (6.b kl.), par labāko uzbrucēju – Edgars Petrovs(6.b kl.).

Apsveicam turnīra uzvarētājus: komandas kapteini Edgaru Petrovu (6.b kl.), vārtsargu Maksimu Čmutovu (6.b kl.), spēlētājus: Vjačeslavu Kurašovu (6.b kl.), Olegu Špakovu (7.a kl.), Edgaru Golobokovu (7.a kl.), Aleksandru Gibovski (7.a kl.),Romanu Trimailo (7.a kl.), Edgaru Tračumu (7.b kl.), Vladislavu Ševčuku (7.b kl.),Artjomu Meļkovu (8.a kl.), Andreju Kizimu (8.a kl.), Maksimu Dembovski (8.a kl.), Marku Karaļunu (8.b kl.) un komandas trenerus Andreju Kondrovski un Dmitriju Larionovu no 12.a klases!

Pateicamies par palīdzību Kalupes puišiem Vadimam, Vladislavam un Armandam! Apsveicam komandas menedžerus skolotāju Innu Puškarjovu un Ivaru Mackeviču (7.b kl.)!

Liels paldies līdzjutējiem: skolēniem, skolotājiem un viņu ģimenēm, vecākiem par atbalstu!

Mēs esam labākie!!!

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola