SVEICAM MŪSU SPORTISTUS!

Ir noslēgušās finālsacensības tautas bumbā zēniem. Tajās piedalījās Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo skolu komandas. Atlases spēlēs mūsu skolas komanda pārspēja 9. un 12.vidusskolas komandas un guva iespēju piedalīties finālspēlēs. Tajās mūsu skolas zēni cīnījās par uzvaru ar 10.,15. un 6. vidusskolas komandu sportistiem. Bet mūsu skolas komanda izrādījās pati draudzīgākā un saliedētākā, kas ļāva iegūt spēlē 1.vietu un iespēju pārstāvēt Daugavpils pilsētu Latvijas skolēnu 67.spartakiādē tautas bumbā Dobelē.

Lūk, mūsu sportisti-

Marks Jodčiks, Ņikita Lizunovs, Iļja Novajonoks, Edmunds Vasiļevskis, Vladislavs Jacina, Sahils Mamedovs, Ņikita Paškovs, Artjoms Rakuls, Dmitrijs Rakuls, Jakovs Jakovļevs, Dmitrijs Jaruļevičs, Aivars Skačkovs, Ņikita Burlakovs, Nikolajs Čudakovs, Vadims Griņoks, Igors Kovaļovs, Gaidars Mamedovs, Dmitrijs Špakovs, Māris Dortiņš.

Vēlam veiksmīgu startu un jaunas uzvaras!

Paldies sporta  skolotājiem S.Vasiļjevam un S.Smirnovam.

 

IMG_2222

IMG_2213

IMG_2216

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola