PILSĒTAS ANGĻU VALODAS 5. KLAŠU SKOLĒNU KONKURSS „SVĒTĀ VALENTĪNA DIENA”

14. februārī grezni sakārtotā dizainera O. Vasiļjevas skolas foajē, 12 komandas un viņu skolotājus sirdsnīgi sveicināja mūsu 10. b klases skolēni, pasniedzot katram dalībniekam sirsniņu, kuru izgatavoja skolotāja N. Andrejeva.

 

Zālē viesus gaidīja konkursa vadītāji no 10. b klases - A. Makarova un A. Rodionovs, kā arī V. Šapels svētā Valentīna lomā un 10. b klases skolnieces E. Ančevska, A. Antonova, E. Kolbjonoka un V. Pļesunova kā eņģeles-palīdzes.

Atklājot pasākumu, skolas direktors V. Azarevičs novēlēja visiem mīlestību un jauku noskaņojumu un izteica cerību, ka ikgadējais konkurss veidosies kā laba tradīcija mūsu skolā.

Ar patiesu interesi bērni izpildīja uzdevumus, kurus sagatavoja angļu valodas skolotājas J. Sedača, I. Lukjanska un J. Smuļko.

Žūrija, IP metodiķes I. Ustinovas, skolotāju A. Jeremenko, N. Andrejevas, J. Smuļko un 10. b klases skolnieces N. Novičenokas un I. Ļizunovas sastāvā, atzīmēja, ka visu komandu apģērbā dominēja šo svētku krāsas un aksesuāri.

Zaudētāju šajos mīlestības svētkos nebija. Visas komandas saņēma krāsainus diplomus no mūsu skolas par godalgotām vietām, saldas balvas, kā arī suvenīrus no Izglītības pārvaldes. Vislabākie šajā konkursā bija Krievu vidusskolas-liceja piektās klases skolēni.

Svētku izskaņā, mūsu dziedātājas  J. Sļesareva un L. Smiļgina no 6. a, V. Izotova, K. Merzļakova un K. Čimbaraite no 9. a un M. Lavriņenko no 9. b mūzikas skolotājas M. Veļičko vadībā iepriecināja viesus ar dziedāšanas  talantu.

Liels paldies skolas direktoram V. Azarevičam, viņa vietniecēm A. Grjaznovai un J. Leončikai, visiem skolotājiem, skolēniem un skolas darbiniekiem par atbalstu in sadarbību!

 

Angļu valodas skolotāja I. Rožko

DSC_0422

DSC_0317

DSC_0350

DSC_0388

DSC_0424

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola