ĀBECES SVĒTKI

21. februārī Daugavpils 3.vidusskolā notika pirmās grāmatiņas svētki – „Ābeces svētki”. Pirmo klašu skolēni, kopā ar klašu audzinātājām un priekšmetu skolotājiem ilgu laiku gatavojās šim nozīmīgajam notikumam.

Lūk, tas brīdis bija klāt, kad pirmklasnieki bija iemācījušies visus latviešu valodas un krievu valodas burtus. Iemācījās gan atpazīt burtus, gan rakstīt, gan veidot teikumus un pat lasīt grāmatas! 

 Pirmklasniekiem bija liels gandarījums par paveikto, jo aktu zālē mūsu bērni, vecāku klātbūtnē, pateicās savām mīļajām, pirmajām grāmatām „ĀBECEI” un „АБЭВЭГЭДЭЙКЕ”.

Skolēni dziedāja dziesmas, spēlēja rotaļas, minēja mīklas, skaitīja dzejoļus. Neviens nepalika bez uzdevuma, arī skatītājiem vajadzēja aktīvi līdzdarboties.

  Arī pirms svētkiem skolēni radoši strādāja, veidoja savu burtiņu, izmantojot dažādus materiālus – papīru, plastiku, koku, dabas materiālus. Jauka burtu izstāde ir apskatāma skolas foajē.

Skolēni un vecāki saņēma diplomus par oriģinālajiem burtiem.

Pirmo klašu skolēni un vecāki saka paldies klašu audzinātājām: Ivetai Miloslavskai, Ingai Garajai, Andrai Gipterei, krievu valodas skolotājai Lubovai Zaharovai, mūzikas skolotājai Marutai Veļičko un skolas administrācijai par lielisku iespēju būt kopā ar bērniem viņiem nozīmīgākajos dzīves brīžos.

Svētki bija izdevušies, jo visi smēlās enerģiju no pozitīvajām emocijām, kas strāvoja no mūsu mazajiem gudriniekiem.

 DSC_0491

DSC_0579

Vecāku vārdā 1.b klases skolnieces mamma Marina Fekļistova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola