MODERNĀS MŪZIKAS UN DEJU FESTIVĀLS ”PAVASARA IEDVESMOTIE”

Katrs gadalaiks valdzina mūs ar savu neatkārtojamo un iedvesmojošo skaistumu, bet katrs pasākums iedvesmo ar savu emocionālo noskaņojumu, radot īpašu radošuma enerģiju.

Šogad 7. martā, Daugavpils 3. vidusskolas jaunajā sporta zālē, viskrāšņāko gadalaiku iezīmēja modernās mūzikas un deju festivāls. Lustīgs pasākums ar dančiem un dziesmām iegavilēja pavasari, vienojot skolas audzēkņus, skolotājus un vecākus. Festivāla galvenais mērķis: sveikt sauli, gūt svētību un enerģiju nākamajam gada cēlienam.

 Festivāls ir tradicionāls, organizēja un vadīja šo pasākumu skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar skolas administrāciju.

Pasākuma dalībnieki uzstājās divās vecuma grupās: 1. - 5. un 6. – 11. klašu skolēni. Pasākuma žūrijā darbojās Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes darbinieki: Marina Isupova, Lidija Plavinska, Silvija Mickeviča, Ilona Bohāne, Jeļena Azareviča, Regīna Bogdanova, Ilona Ustinova, Marija Žilinska, kā arī Daugavpils jaunatnes departamenta speciālistes Irēna Ivanova un Edīte Ivanova. Žūrija vērtēja muzikālo kompozīciju, idejas oriģinalitāti, tērpus, dekorācijas, izpildījuma kvalitāti, komandas dalībnieku skaitu un saliedētību.

Veiksmīgākie pasākuma dalībnieki- 2.a, 2.b un 9.a klases skolēni. Otro vietu ieguva 1.klases un 10.a klase, trešo- 2.c, 5.a, 5.b, 6.a un 8.b klases.

Svētku sajūta pagaist, bet smeltā iedvesma palīdzēs saglabāt pasākuma būtību: dot siltumu katrai sirdij.

Lai skan pateicības vārdi katram svētku dalībniekam!

 

Daugavpils 3. vidusskolas skolotāja Tamāra Platkova

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola