SKOLĀ NOSLĒDZĀS COMENIUS PROJEKTA „KULTŪRAS UN DZĪVES VĒRTĪBAS MULTIKULTŪRAS SKOLĀS” PARTNERSKOLU TIKŠANĀS

No 11. līdz 15. martam Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas daudzpusējās partnerības projekta ietvaros mūsu skola viesmīlīgi uzņēma partnerus no Polijas Bidgoščas /Bydgoszcz/ pilsētas R.Šūmaņa vārdā nosauktās ģimnāzijas un Čehijas Kromeržižas /Kromeriz/ ģimnāzijas, Daugavpils Profesionālās vidusskolas. Viesus sirsnīgi sveica skolas direktors Vitālijs Azarevičs, skolas koris, kā arī projekta koordinatore Jeļena Sardiko.

Vizītes laikā projekta dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar pilsētas ievērojamākajām vietām, izglītojošu ekskursiju pa saulaino pilsētu vadīja skolas audzēkņi, viesi apmeklēja Latviešu māju, Daugavpils Cietoksni, ekskursijas laikā bija iespēja izjust Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas skaistumu.

Izvērtējot vizīti, viesi minēja Domes priekšsēdētāja 1. vietnieka Jāņa Dukšinska, skolēnu ģimeņu, kurās dzīvoja poļu un čehu ģimnāzisti, viesmīlību, izteica sirsnīgu pateicību skolas direktoram un skolotājiem par sirsnīgo uzņemšanu un kopēju radošu darbu.

Noslēguma vakarā skolas direktors Vitālijs Azarevičs pasniedza apliecības par dalību projektā un novēlēja arī turpmāk stiprināt  sadarbību starp partnerskolām.

Jau aprīlī Polijas pilsētas Bidgoščas /Bydgoszcz/ ģimnāzijā notiks visu Comenius partnerskolu dalībnieku tikšanās, kur projekta dalībniekus gaida interesants darbs un aizraujošas ekskursijas pa Polijas kultūtvēsturiskajām vietām.

 

Projekta koordinatore Jeļena Sardiko

mob.tel.: 00371 29376898

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

DSC00056

DSC01917

DSC02010

DSC_0169

DSC_0341

DSC_0463

DSC_0467

DSC_0415


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola