LATGALES REĢIONA VISPĀRĒJĀS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU SKOLĒNU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE-KONKURSS

Daugavpils Universitātē un Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde 2014.gada 21.martā organizēja Latgales reģiona vispārējās izglītības iestāžu skolēnu zinātnisko konferenci-konkursu.

Mūsu vidusskolēni darbus prezentēja 5 sekcijās: Jeļizaveta Krasiļnikova - cittautu valodniecībā (angļu), Rihards Stašāns, Arina Matvejeva - informātikā, Karina Ogaņane - ekonomikā, Armands Maļeckis  - ķīmija, Karina Kampane - veselības mācībā.

Par darbu „Loģistiskie centri un to attīstības perspektīvas Daugavpilī” (konsultants I.Ņevedomska ) un „Elektromagnētiskā lauka un mobilā telefona ietekme uz veselību” (konsultants L.Koroševska) pateicības saņēma Karina Ogaņane un  Karina Kampane .

Ar III pakāpes diplomu   tika atzīmēts Jeļizavetas Krasiļnikovas darbs „The Figurative Language of Advertisements” (konsultants I.Rožko) un Riharda Stašāna, Arinas Matvejevas darbs „Mobilo ierīču lietojumprogrammatūra un tās izmantošana „Gudras mājas” vadībai” (konsultants I.Ņevedomska).

I pakāpes diploms  tika izsniegts Armandam Maļeckim par darbu „Organisko un neorganisko vielu izmantošana kriptogrāfijā” (konsultants V.Jefimova). Konkursa laureātam ir tiesības pretendēt ārpus konkursa studijām DU bakalaura studiju programmās.

Visiem skolēniem, pedagogiem – darbu konsultantiem un atbalstītājiem paldies par skolas vārda popularizēšanu, skolēnu spēju attīstīšanu un intereses par zinātni veicināšanu.

Informācija ir atrodama DU mājas lapā: www.du.lv

 

24.03.2014.                                              Izglītības metodiķe L. Dubovska

DSC_0093

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola