MŪSU AKTĪVISTU VIZĪTE UZ RĪGAS 34.VIDUSSKOLU

Šī gada 27.un 28. martā mūsu skolas parlaments piedalījās Starpskolu aktīvistu pieredzes apmaiņas pasākumā „ Nakts skolā” .

Mēs viesojamies Rīgas 34. vidusskolā, kurā jauki pavadījām laiku un sadraudzējamies.

Mūs mīļi sagaidīja, pastāstīja par skolu, tās vēsturi un šodienas iespējām,  organizēja arī ekskursiju pa skolu. Tā ir ļoti liela un tajā ir daudz kā interesanta. Mums pat bija piedāvāta iespēja ieskatīties, kā mācās skolēni dažādos mācību priekšmetos.  Pēc „Apaļā galda” ar parlamentu  pārstāvjiem  mēs iepazināmies tuvāk ar skolas aktīvistiem un kopā apmeklējām Latvijas Dabas muzeju, pastaigājāmies pa Vecrīgu. Mums bija lieliska iespēja vairāk uzzināt par galvaspilsētas vēsturi, iedzīvotājiem un tās tradīcijām.

Bet visinteresantākā, pēc mūsu domām, pasākuma daļa sākās vakarā, kad skolā izņemot mūs un Rīgas 34.vidusskolas parlamenta pārstāvjus, neviena nebija. Sākās īsta „nakts skolā”. Šo piedzīvojumu mēs atcerēsimies vēl ilgi, īpaši KVESTU, kurā mums vajadzēja skraidīt pa neapgaismotu skolu, meklējot lapiņas ar dažādiem uzdevumiem. Vēlāk mēs dzērām tēju, spēlējām un sarunājāmies.

Mēs ļoti nogurām un aizmigām pat līdz beigām nenoskatoties filmu. Bet tas nesabojāja mūsu iespaidus. Tas bija lielisks ceļojums, kuru mēs labprāt atkārtotu.

Paldies, mūsu skolas administrācijai par brauciena organizēšanu.

 

 

Brauciena dalībniece Viktorija Izotova ( 9.a klase)

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola