DARBU IZSTĀDE „DAŽĀDI”

original_DSC_1426

17.04.2014.

No 2014.gada 1.aprīļa Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā ir apskatāma Daugavpils 3.vidusskolas skolēnu vizuālās mākslas darbu izstāde „Dažādi”.

Izstādē ir apskatāmi 3. – 11. klašu skolēnu mākslas darbi, kuri bija radīti mācību stundās, pulciņos, ka arī skolēnu brīvajā laikā. Izstādes nosaukums norāda uz to, cik mēs esam dažādi. Katram cilvēkam taču ir savs pasaules redzējums!

Izstādē ir piedāvāti dažāda vecuma skolēnu darbi, kuri veidoti, izmantojot gan dažādus vizuālās mākslas materiālus, gan dažādās tehnikās.

  15. aprīlī plkst. 15.30 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā notika izstādes „Dažādi” atklāšana pilsētas Mākslas dienu ietvaros. 

  Skolēniem piemīt ne tikai zīmēšanas prasmes, bet vairāki talanti. Par to liecināja neliels koncerts atklāšanas ceremonijā, kuru sagatavoja paši jaunie mākslinieki.

Skolnieces dziedāja, deklamēja dzejoļus un spēlēja flautu.

  Skolas administrācija, Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes metodiķe Regīna Bogdanova, BJC „Jaunība” metodiķe Jeļena Veļičko un LCB periodikas nodaļas vadītāja Skaidrīte Daukšte daudz pateicības vārdu veltīja vizuālās mākslas skolotājai Daigai Vasiļjevai. Bērniem tika novēlēts turpināt attīstīt zīmēšanas prasmes, bet skolas pedagogiem turpināt kultūrvides veidošanos jaunās paaudzes izglītībā un izaugsmē.

  Izstāde LCB ir apskatāma līdz 30.aprīlim.

Foto

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Natālija Petrova

 
Daugavpils 3. vidusskola