MŪSU SKOLAS PASAKU STĀSTĪTĀJI!

IMG_1478

07.05.2014.

28.aprīlī pilsētā  notika  pasaku konkursa noslēguma pasākums.

 

Pēc Starptautiskās bērnu un jaunatnes padomes aicinājuma daudzās pasaules valstīs kopš 1967.gada 2.aprīļa atzīmē Starptautisko bērnu grāmatu dienu. Idejas autore ir vācu rakstniece Jelle Lepmane. 2.aprīlis ir dāņu pasaku meistara Hansa Kristiana Andersena dzimšanas diena. Mūsu pilsētas pasaku konkurss bija veltīts Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai. Priecājamies par mūsu skolas pasaku autoriem  un viņu darbiem: Evita Teivāne (3.kl.) ieguva 2.vietu (skolotāja Mārīte Daugsta), Jūlija Hlopoka (4.kl.) ieguva 2.vietu (skolotāja Andra Giptere), Jekaterīna Tanasa (4.kl.) ieguva 1.vietu (skolotāja Gaļina Čekane), Agnese Želepene (5.kl.)ieguva 3.vietu un Arina Boldavenko (5.kl.) ieguva atzinību (skolotāja Ļubova Zaharova). Katra dalībskola saņēma pasaku krājumu savas skolas bibliotēkai, lai  bērni varētu izlasīt savu vienaudžu pasakas.

Mēs visi esam patiesi lepni par mūsu skolēnu sasniegumiem un novēlējam viņiem veiksmi turpmākajās mācībās!

 IMG_1388

IMG_1407

IMG_1442

IMG_1443

IMG_1447

IMG_1457

IMG_1478

IMG_1480

Informāciju sagatavoja:

krievu valodas skolotāju MA vadītāja,

izglītības metodiķe Marija Žilinska.

 
Daugavpils 3. vidusskola