Izstāde „Izglītības iespējas 2017”

15.05.2017.

ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

13.05. plkst.10.00 – 17.00 viesnīcā „Park Hotel Latgola” notika izstāde „Izglītības iespējas 2017” 3. Stāvā bija iespēja iepazīties ar Latvijas izglītības iestādes piedāvātajām mācību programmām un iestāšanās noteikumiem. Kā arī organizatori organizēja maratonu, kur izlozē varēja vinnēt skrējriteni. Maratonā bija jāsavāc nospiedumus no katras esošās izglītības iestāde. Nospiedumus varēja dabūt veicot piedāvātos uzdevumus.

2.stāvā projekta „Karjeras izglītības iespējas profesionālās un vispārējās izglītības iestādes” ietvaros bija organizēti seminārnodarbības :

"Kāds karjeras virziens man piemērotāks?" - Nodarbība bija orientēta uz profesionālo dotību noteikšanu un karjeras izvēli. Tajā izglītojamie apguva BOSI uzņēmēja gēna metodoloģiju, noskaidroja savu Uzņēmēja gēnu un uzzināja, kuri karjeras attīstības virzieni viņiem piemērotāki.

Kā trenēt un izmantot atmiņu"- Tiek stāstīts par to, kā trenēt un izmantot atmiņu, stāstīts, kā pareizi mācīties valodas (cik daudz, cik ilgi, kā izvēlēties sev nepieciešamos vārdus un kā mācīties, lai neaizmirstu).

Atklāj sava rakstura būtību! - Izglītojamajiem bija piedāvāts saprast, kādu profesiju izvēlēties, atbilstoši savam tipam. Kā arī pārsteidzoša dāvana-grāmata no socionikas maģistres Veltas Līvijas Miķelsones. (Liels paldies!)

 

 Nākotnes pieprasītākās profesijas" - Izstāstīja, kādas profesijas un prasmes cilvēkiem nākotnē būs nepieciešams. Kā arī kādas profesijas pazudīs. Prezentācijā tika apskatīti mākslīgā intelekta piemēri, iespējas un ietekme uz cilvēku un uzņēmumu rīcību un prasmēm.

Daugavpils 3.vidusskolas 7.a klases izglītojamajiem ar prieku pavadīja laiku un apgūva ātras iegaumēšanas pamatus nodarbībā „Kā trenēt un izmantot atmiņu" kopā ar ātrās iegaumēšanas speciālistiem un pasniedzējiem no IntAcademy.

Paldies Norai Kokiņai par atbalstu karjeras izglītības ietvaros!

 

Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001


 

Informāciju sagatavoja:

skolotājs karjeras konsultants

V. Krūmgolde

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola