Rimi konkurss „Gardēžu klase”
19.05.2017.

ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” un pasākuma „PAVARS. VESELĪBA. KARJERA” ietvaros norisinājās Rimi konkursa „Gardežu klase”fināls.

Pēc aizraujoša garšu ceļojuma pavārmākslas džungļos kopā ar Latvijā labi zināmiem pavāriem un ēst gatavošanas ekspertiem, kā arī zināšanu pārbaudes īpašās meistarklasēs noskaidroti Rimi organizētā skolu konkursa Gardēžu klase uzvarētāji. Diemžēl mūsu skolas 6.b klase nesaņēma godalgotu vietu, bet ieguva vērtīgas zināšanas par veselīgu uzturu.

Konkursa finālā, kas norisinājās no 19. aprīļa līdz 12. maijam, piedalījās desmit klases no dažādām Latvijas skolām. Daugavpils 3.vidusskolā fināls notika 3.maijā.

Tā ietvaros skolēni kopā ar Rimi Gardēžiem un uztura speciālisti Olgu Ļubinu apguva veselīgu maltīšu pagatavošanas prasmes, iepazinās ar mazāk pazīstamiem, veselīgiem produktiem un ieguva pamatzināšanas par sabalansētu uzturu. Tāpat skolēni konkursa īpašajās meistarklasēs mācījās aprēķināt sāls un cukura daudzumu iecienītākajos našķos un uzzināja, kādu ietekmi uz cilvēka veselību un labsajūtu atstāj pārmērīga šo pārtikas piedevu uzņemšana.

Konkursa Gardēžu klase finālistu sniegumu meistarklasēs žūrija vērtēja pēc tādiem kritērijiem kā zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, iesaiste un ieinteresētība, kā arī tīrības, precizitātes darba drošības ievērošana kopīgi gatavotās maltītes tapšanas procesā.

Izsakām pateicību visiem, kas palika nevienaldzīgi un aktīvi balsoja par Daugavpils 3.vidusskolas 6.b klases skolēniem facebook vietnē, kā arī tiem pedagogiem, kuri centās palīdzēt konkursa gaitā!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Skolotājs karjeras konsultants

V. Krūmgolde


FOTO


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola