Pasākums “Uzņēmēju dienas Latgalē”

15.-16. septembrī mūsu pilsēta tika organizēts pasākums uzņēmēju dienas Latgalē. 

Izstādē un gadatirgu piedalījās vairāki uzņēmēju no Latgales reģiona, piedāvājot ne tikai gatavas produkcijas realizāciju, bet arī aizrautīgi stāstot par savu uzņēmumu, profesionālajam prasmes, izglītību un attīstības gaitu. Abas dienas darbojas izstāde, mājražotāju un amatnieku gadatirgus, radošas darbnīcas un atrakcijas. Apmeklētājiem  piedāvāja iepazīties ar Katrīnas modes nama Rudens kolekciju, darba iespējām Latgales reģiona iedzīvotājiem, darbojas arī uzņēmēju kontaktbirža.  Mūsu skolas skolēniem ESF projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros bija iespēja piedalīties divos karjeras pasākumos šo dienu ietvaros: prezentācijā “Kā būt veiksmīgam jaunietim darba tirgū”  un diskusijā skolēnu mācību uzņēmuma dalībniekiem “Tēja un uzņēmējiem” Pēc pasākumiem skolēni dalījās ar iegūto informāciju savās klases, izstāstot interesantākus momentus un svarīgo informāciju.

Informāciju sagatavoja:

 V. Krūmgolde, I. Jasvina

2

22

222

2222

22222

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola