Pasākums “ĀTRO RANDIŅU MARATONS LATGALĒ”
3.10.2017.

29. septembrī 11. klases skolēni piedalījās “Ātro randiņu maratonā Latgalē”

Šis interaktīvs pasākums notika viesnīca ‘’Park Hotel  Latgola’’, ko organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības  kamera sadarbība ar Vācijas Tirdzniecības kameru. Pasākuma piedalījās vietējie uzņēmēji- ‘’Čili Pica’’, ‘’Latvijas maiznieks’’, ‘’Funny Land’’, ‘’Ziegler’’, ‘’Cafe Luna’’, ‘’Park Hotel Latgola’’, ‘’Silene’’, ‘’De Juno’’, ‘’Biznesa inkubators’’, kas dalījās savā pieredzē par ikdienas darba dzīvi, veiksmēm, panākumiem, grūtībām.

Iedvesmojot jauniešus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētājs un Daugavpils biznesa inkubatora vadītājs Andrejs Zelčs: ‘’..varbūt gluži pirmo mīlestību jūs neatradīsiet, bet varbūt mīlestību pret uzņēmējdarbību, varbūt nākotnes karjeras ienāks pretī jums”.

 Skolēniem īsa laikā bija iespēja pārrunāt ar katru no uzņēmējiem uzdot viņiem interesējušos jautājums un uzklausīt uzņēmēju pieredzi. Skolēni aktīvi iesaistījās sarunā, izjautāja par uzņēmēju darba specifiku, uzņēmuma darbinieku klāstu, karjeras attīstības iespējam, par ieteikumiem biznesa veidošanā. Varēja uzzināt arī par prakses iespējam uzņēmumos, kā arī darba iespējam vasaras laikā.

11.a klases skolēns Sergejs Rudenko dalījās iespaidos intervijā ar Daugavpils televīzijas pārstāvjiem. Pasākums bija interesants gan skolēniem, gan uzņēmējiem, gan skolotājiem. Atsauksmes ļoti pozitīvas. Pēc pasākuma skolēni atzina, kā tā bija ļoti veiksmīga iespēja iepazīties ar uzņēmējdarbību, saprast, kā īstenot savas idejas.

 

Informācija sagatavoja:

pegadoģe - karjeras konsultante Ināra Jasvina

11.a klases skolēni S. Rudenko un M. Saltikova

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola