IZSTĀDĒS APMEKLĒŠANA
3.10.2017.

ESF projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" 

ietvaros 26.-28.septembrī Daugavpils 3.vidusskolas izglītojamie apmeklēja izstādi, kas norisinājās 12. Daugavpils Zinātnes festivāla ietvaros Daugavpils Universitāte.

6.a klases skolēni pētīja papillārlīniju rakstu pēdu vizualizēšanas un izņemšanas iespējas no bioloģiskām virsmām-teorētiskos un praktiskus aspektus.

8.a klases skolēni piedalījās dārgumu meklēšanā, kur  DU HF “Filoloģijas” programmas studējošie un docētāji piedāvāja interaktīvas aktivitātes astoņas valodās, kurās ir iespējams studēt DU HF: angļu, vācu, franču, krievu, latviešu, ķīniešu, zviedru, spāņu.

5.b klases skolēni piedalījās nodarbībā PLŪDI, kuru laikā eksperimentēja ar dažādiem materiāliem un konstrukcijām, izveidoja savu plūdu drošu ēku.

9.a klases skolēni piedalījās radoša darbnīca “Stāsti biznesā”, kur skolēni attīstīja un prezentēja stāstus un “pasakas” par produktiem.

9.b un 9.c klases skolēni piedalījās interaktīva nodarbībā “No idejas līdz gatavai zāļu formai”, kur bija iespēja uzzināt par zāļu ražošanas tehnoloģiju attīstību gadsimtu mijā un pašiem piedalīties kādas zāļu formas sintēzes procesā.

 

Liels paldies pedagogiem un vecākiem, kuri atbalstīja un organizēja piedalīšanu Zinātnes festivālā.

 

Informāciju sagatavoja:

pedagogs – karjeras konsultants

Veronika Krūmgolde

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola