Sākas Women TechMakers Daugavpils sezona!

Ja kaut nedaudz esi aizdomājies vai aizdomājusies par karjeru informācijas tehnoloģiju jomā, nepalaid garām Women TechMakers Daugavpils sezonu!

Tuvāko divu mēnešu laikā Tevi gaida iepazīšanās ar iedvesmojošiem programmētāju-sieviešu stāstiem un piedalīšanās darbnīcās, kurās iemācīsies pats/pati programmēt mobilās lietotnes un tīmekļa vietnes!

Sezonas atklāšana norisināsies 14. oktobrī pulksten 13.00 klubā „Artilērijas pagrabi” (Rīgas iela 22).

Atklāšanas laikā projekta organizatori detalizēti iepazīstinās ar visiem gaidāmajiem pasākumiem un runātājiem, kā arī demonstrēs filmu „CodeGirl”. Šī filma ir par no dažādām pasaules vietām esošām pusaudzēm, kuras sapņo izveidot mobilo lietotni un uzvarēt konkursā „Technovation Challenge”, saņemot galveno balvu — $10 000 lietotnes izstrādes pabeigšanai un laišanai klajā.

Projekta Women TechMakers Daugavpils mērķis ir parādīt, ka programmēšana (kodēšana), tāpat kā darbošanās jebkurā citā IT virzienā, var būt jautra un aizraujoša, kā arī sniegt iespēju komunicēt angliski, kas ir galvenā IT jomas darba valoda. Tomēr, ja neesi pārliecināts vai pārliecināta par savām angļu valodas zināšanām, tas nedrīkst būt šķērslis Tavai dalībai, jo vienmēr ir iespējams pāriet uz saziņu latviski vai krieviski.

Pasākumos var piedalīties jebkurš interesents, tomēr meitenes ir īpaši gaidītas!

Kas ir Women TechMakers?

Tā ir Google programma, kas uz brīvprātīgas dalības pamata rīko pasākumus ar mērķi iedvesmot sievietes apgūt tehnoloģijas, uzstāties publiski un dalīties informācijā, kas nepieciešama IT jomā strādājošām sievietēm. Šī programma darbojas visā pasaulē, tagad arī Daugavpilī.

Kas ir Women TechMakers Daugavpils rīkotājs?

Šī gada sākumā Daugavpilī tika izveidota organizācija Google Developer Group (GDG) Daugavpils — izglītības platforma tiem, kurus aizrauj tehnoloģijas. Tās mērķis ir veidot saliedētu IT sabiedrību, attīstīt jaunuzņēmumu kultūru un IT lokam piesaistīt vairāk cilvēku. Tieši GDG Daugavpils izveidotāji ir Women TechMakers Daugavpils kustības iniciatori.

Projekta partneri un sponsori

Projektu Women TechMakers season atbalsta ASV vēstniecība un kompānija Google.

Kur un kad

Artilērijas pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils, 14. oktobris pulksten 13.00

Reģistrēšanās pirmajam pasākumam: http://meetu.ps/c/3fx52/vjyqr/f

Esi informēts par visiem jaunumiem

Seko projektam FacebookTwitter un Meetup.com.

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola