Karjeras iespēju diena

Šī gada 25.oktobrī jau 11.gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19).

Kopā izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm. Uzņēmumu izvietojums atbilstoši fakultātēm ir redzams pasākuma mājaslapā: http://www.kid.lu.lv/.

Šī gada izstādes tēma ir "Gribu. Varu. Vajag." Kā atrast zelta vidusceļu? Karjera nav tikai profesijas izvēle, tas ir visas dzīves gājums, kurā summējas cilvēka izvēles, intereses, vēlmes un centieni. Tas ir būtiskais dzīvē un darbā. Tās ir prasmes un pareizi lēmumi. Tie ir speciālisti un kompetences, kas ir nepieciešamas tagad un tuvākajā nākotnē.

Aicinām arī Latvijas skolu skolēnus apmeklēt izstādi, lai noskaidrotu par karjeras perspektīvām Latvijas uzņēmumos un izvēlētajā nozarē kopumā, un veiksmīgāk izvēlētos iespējamo studiju virzienu!

Papildus skolēnu grupām šajā dienā ir iespējams:

- noklausīties prezentāciju par studijām Latvijas Universitātē;

- ekskursija pa Dabaszinātņu akadēmisko centru, kā arī iespēja izbaudīt Rīgas panorāmu no tā jumta.

Katrs Karjeras iespēju dienas pasākumu apmeklētājs saņems arī bukletu "Karjeras ceļvedis", kas tiek izdots pasākuma dienā. Bukletā pieejama gan informācija par visiem Karjeras iespēju dienas dalībniekiem - organizācijām, gan arī dažādi ieteikumi tiem, kas apzināti plāno un attīsta savu karjeru.

 

Iegūt papildus informāciju par pasākumu un LU karjeras centra piedāvājumu http://www.kid.lu.lv/.

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola