RTU Rīgas Biznesa skola (RBS)

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar SEB banku piedāvā vidusskolēniem aizraujošu iespēju uz 5 dienām kļūt par daļu no "menedžmenta komandas", izmēģināt, ko nozīmē mācīties biznesu, un iegūt stipendiju mācībām RBS.L-EARN ir īpaši vidusskolēniem izstrādāta nometne, kuras ietvaros tās dalībnieki gūs ieskatu biznesa pasaulē, apgūs lēmumu pieņemšanas, problēmu risināšanas un ideju ģenerēšanas prasmes.

 

Nometnes dalībnieku galvenais uzdevums - atrast risinājumu SEB bankas piedāvātajai biznesa situācijai. Lai uzdevumu izpildītu, dalībnieki apmeklēs lekcijas par dažādām biznesa tēmām, dosies vizītēs uz uzņēmumiem, tiksies ar SEB bankas pārstāvjiem un RBS studentu apvienību, kā arī strādāt individuāli un grupās.

 

Nometnes laikā padomu un atbalstu sniegs gan nometnes līderis, gan RBS pasniedzēji, gan SEB darbinieki, gan studentu mentori.

 

L-EARN - tā ir lieliska iespēja noskaidrot, vai bizness, vadība un uzņēmējdarbība ir skolēna aicinājums!

Par L-EARN:

NORISES LAIKS: no 2017. gada 23. līdz 27. oktobrim

DALĪBAS MAKSA: 50 EUR

NOMETNES VALODA: angļu

PIETEIKŠANĀS TERMIŅŠ: 16. oktobris

BALVA UZVARĒTĀJAM: pilnībā apmaksāti 3 studiju gadi RBS biznesa vadības bakalaura programmā

Uz Jūsu jautājumiem labprāt atbildēs:

Elza Priede Bakalaura programmas koordinatore RTU Riga Business School Tel.: 67089800 E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola