Rīgas Juridiskā augstskola aicina uz iepazīšanos.

Rīgas Juridiskā augstskola (RGSL) aicina vidusskolēnus, skolotājus un vecākus iepazīties ar starptautiskās izglītības iespējām augstskolā, mācību procesu, augstskolas telpām un Baltijā labāko juridisko bibliotēku.

1. Ekselences Skola piedāvā 11. un 12. klašu skolēniem iespēju:

pārliecināties, ka RGSL ir īstā vieta, kur turpināt mācības,uzlabot angļu valodas zināšanas,iepazīties ar Latvijas labākajiem skolēniem,Ekselences Skolas absolventi saņems 20% atlaidi mācību maksai pirmajā mācību gadā.

Pieteikšanās norit līdz 10. novembrim! Plašāka informācija angļu valodā pieejama šeit.

2. Atvērto durvju diena 25. novembrī plkst. 11:00. Dalībnieki varēs iepazīties ar RGSL bakalaura studiju programmām un pasniedzējiem, uzzināt esošo studentu un absolventu pieredzi. Reģistrēties iespējams šeit.

3. Jums ir iespēja pieteikt individuālu vizīti savas skolas skolēniem Rīgas Juridiskajā augstskolā - nelielā lokā satikt bakalaura programmas direktori un administrāciju, uzdot visus sev interesējošos jautājumus, kā arī iepazīt RGSL vidi.

4. Skolēniem ir iespēja pieteikties un ēnot kādu no RGSL studentiem, lai iejustos studenta ādā.

5. RGSL pārstāvji priecāsies apciemot Jūsu skolu klātienē un pastāstīt par mācību iespējām augstskolā. Pieteikties iespējams rakstot uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Rīgas Juridiskā augstskola nodrošina starpdisciplināru augstāko juridisko izglītību un sagatavo absolventus veiksmīgai karjerai privātajā sektorā un valsts pārvaldē. RGSL ir patiesi starptautiska augstskola ar pieredzējušiem ārvalstu pasniedzējiem un studentiem no 33 valstīm. Viss mācības process norit angļu valodā. Bakalaura līmeņa studijās RJA piedāvā divas programmas - Tiesības un Bizness un Tiesības un Diplomātija.

 

Kontaktpersona:

Līva Biseniece

telefons: + 371 29166104; +371 67039228

e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola