JAUNIEŠU ATTĪSTĪBAS PROGRAMMA GO BEYOND IZSLUDINA JAUNU DALĪBNIEKU UZŅEMŠANU

Jauniešu attīstības programma Go Beyond aicina 18 – 23 gadus vecus jauniešus pieteikties jaunajam 2017.gada programmas iesaukumam. Jau piekto gadu Go Beyond ir sevi pierādījusi kā jauno līderu un inovatīvu ideju „inkubatoru”, un arī šogad dalībniekiem tiks dota iespēja attīstīt dažādus projektus un prasmes, kas veicina jaunieša personīgo izaugsmi. Programmu atbalsta tādi darba devēji kā Microsoft Latvia, Statoil Fuel and Retail Latvia, PwC, Rīgas Biznesa skola un citi.

Go Beyond ir jauniešu attīstības programma, kurā tās dalībnieki tiek iedrošināti pārsniegt savu līdzšinējo spēju robežas, attīstot personības raksturu, sociālās prasmes un pilnveidojot darba kultūru. Lai tiktu sasniegti vislabākie rezultāti, jauniešiem tiek nodrošināta motivējoša vide un apjomīgs atbalsta mehānisms, kurā ietilpst zinoši lektori, pieredzējuši personīgās izaugsmes treneri (kouči) un mentori. Jauniešiem programmas ietvaros ir iespēja tikties ar dažādu jomu profesionāļiem,  cilvēku stāstos atklājot vērtīgas mācības. Go Beyond programma ilgst 10 mēnešus un sastāv no trīs daļām: četru dienu personīgās attīstības semināra, sociālajiem projektiem komandās un sava individuālā projekta realizācijas.

"Programmas efektivitāte slēpjas tajā, ka jauniešiem ir iespēja saņemt to, kas viņiem visvairāk nepieciešams tādā kombinācijā, kas katram ir vispiemērotākā - kādam tā ir radoša vide, motivācija un atbalsts, kādam tās ir dažādas iespējas kā attīstīt konkrētas prasmes, citam tā ir personības un rakstura pilnveidošana, vēl kādam tā ir sen lolotas vai tikko dzimušas idejas realizācija soli pa solim vairāku mēnešu garumā," programmas vērtību uzsver Eduards Krūmiņš, kurš Go Beyond absolvēja 2015.gadā un šogad uzņēmās programmas vadību.

Programmas ietvaros ir tapuši daudzi veiksmīgi un iedvesmojoši projekti. Piemēram, 2016.gada programmas absolvente Monta Geidāne savu individuālo projektu – dizaina platforma “Naked Colours” radīja ar mērķi, lai palīdzētu jaunajiem latviešu dizaineriem virzīt savu produktu eksporta tirgū. Pēc programmas absolvēšanas Monta cītīgi turpina strādāt pie programmā iesāktā.

“Go Beyond programma devusi vērtīgas zināšanas projektu vadībā, līderībā, partneru attiecību veidošanā. Strādājot individuālajā projektā, saprotu, cik ļoti no svara ir Go Beyond sniegtā palīdzība. Mans mentors man ir sniedzis patiešām noderīgu informāciju, kas palīdzējusi realizēt Naked Colours. Cilvēki var un grib palīdzēt, vajag tikai atrast īstos, un viss izdosies,“ norāda absolvente Monta.

Lai pieteiktos programmai, dodies uz www.gobeyond.lv un aizpildi pieteikuma anketu. Pieteikšanās līdz 23.septembrim.

Vairāk par programmu lasi šeit , kā arī seko jaunumiem Go Beyond Facebook lapā.

ĪSUMĀ PAR GO BEYOND

Biedrība Go Beyond tika dibināta 2011. gada jūnijā kā jauniešu attīstības programma. Programmu dibināja pieci profesionāļi, kas mērķticīgi vēlējās attīstīt līderības prasmes jauniešu vidū, paaugstināt jauniešu konkurētspēju darba tirgū, veicināt veiksmīgāku jaunatnes iekļaušanos uzņēmējdarbības vidē un paaugstināt neformālās izglītības kvalitāti Latvijā.

post_gb

Informāciju sagatavoja: 


Anna Peipiņa 

Go Beyond ārējo sakaru koordinatore

Telefons: (+371) 28315389

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola