RTU 22. OKTOBRĪ NOTIKS ATVĒRTO DURVJU DIENA

2016. gada 5. oktobrī – Sestdien, 22. oktobrī, no plkst. 10 līdz 14 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, RTU Dizaina centra telpās, notiks Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēs iegūt informāciju par RTU piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un sagatavošanas kursiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli.

Īpaša uzmanība Atvērto durvju dienā būs veltīta vidusskolas centralizētajiem eksāmeniem fizikā, matemātikā un ķīmijā, jo konkurss uz budžeta vietām RTU notiek, ņemot vērā šo eksāmenu vērtējumu. Tiks sniegtas atbildes arī uz jautājumiem, kādus eksāmenus izvēlēties atbilstoši interesējošajai studiju programmai un kā tiem sekmīgi sagatavoties. Savukārt RTU karjeras konsultante palīdzēs saprast, kurp doties pēc vidusskolas absolvēšanas un kura no daudzajām RTU studiju programmām varētu būt īstā izvēle.

 

Skolēni un viņu vecāki varēs satikt un iztaujāt RTU mācībspēkus un studentus par studijām un ikdienas dzīvi. Iepriekš piesakoties, būs iespēja arī apmeklēt fakultātes un apskatīt laboratorijas un studiju vidi.

2.—9. klases skolēniem RTU Bērnu un jauniešu universitātes vadītājs demonstrēs dažādus interesantus eksperimentus un mēģinās atbildēt uz zinātkāro «kāpēc?» jautājumiem.

RTU Atvērto durvju dienai iespējams pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu ej.uz/rtu_add

Papildu informācija un programma ej.uz/rtu_add_programma

Informāciju apkopoja Ināra Jasvina

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola