SEMINĀRS VIDUSSKOLĒNIEM „IZGLĪTĪBA UN KARJERA ĀRZEMĒS”

logo

10. novembrī mūsu skolā viesosies konsultāciju centrs Kalba.lv. Seminārs paredzēts 11. un 12. klases skolēniem, kur tiem būs iespēja iepazīties ar izglītības un karjeras iespējām ārzemēs.

Kalba.Lv ir starptautisks konsultāciju centrs par izglītības iespējām ārzemēs, kas veiksmīgi darbojas izglītības tirgū jau vairāk nekā 20 gadus. Kalba.Lv piedāvā nometnes bērniem un jauniešiem ārvalstīs un Latvijā, kā arī konsultē studentus, skolēnus un viņu vecākus par izglītību Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā.

Kalba.Lv pieredzējušie konsultanti palīdzēs jauniešiem un viņu vecākiem atrast viņu vēlmēm, finansiālajām iespējām un nākotnes iecerēm atbilstošu mācību programmu Lielbritānijā, Nīderlandē vai Dānijā. Palīdz noformēt nepieciešamos dokumentus un sniegsim informāciju par mācību un sadzīves īpatnībām jūsu izvēlētajā valstī. Kalbas.lv konsultanti regulāri apmeklē ārvalstu mācību iestādes, lai paši redzētu apstākļus tajās, kā arī aicina universitāšu pārstāvjus tikties ar studentiem šeit pat Latvijā.

Seminārs notiks 12:35 aktu zālē.

Informāciju sagatavoja

pedagoģe-karjeras konsultante Ināra Jasvina

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola